Misafir Kullanıcılarımızın Üye Olmadan Mesaj Yazabileceği Bölüm

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Forumumuza henüz kayıt olmayan kullanıcıların forum hakkında bilgi alabileceği veya kendi isteği ile foruma ara vermiş kullanıcılarımızın yönetim ile iletişim kurmak için "multi üyelik" açmak yerine direkt mesaj yazabileceği bir forumumuz var. Aşağıda linkini bulacağınız yerde kayıt olmadan da mesaj atabilirsiniz. Mesajlarınız yönetim onayından geçecektir.

SDN Foruma kayıt olmadan mesaj atmak için kayıtlı olmayan kullanıcılar bölümüne gidip yeni konu aç diyerek konunuzu açabilirsiniz.
1599342036468.png

Mesajın yanında görünmesini istediğiniz adı girmeniz de gereklidir.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Üye olsak bile "Ben Robot degilim" den kurtulamadik. harbi canimi SIKMAYA basladi bu.
Spamlara ve saldırılara karşı alınmış bir güvenlik önlemi olmak durumunda. Maalesef yurt dışındaki üyelerimiz de bu durumdan etkileniyor. Sabrınız için teşekkürler.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Spamlara ve saldırılara karşı alınmış bir güvenlik önlemi olmak durumunda. Maalesef yurt dışındaki üyelerimiz de bu durumdan etkileniyor. Sabrınız için teşekkürler.
Peki sadece yardım almak için mi. Yoksa tek seferlik gelmiş örneğin pc tavsiyesi isteyenler felan da yazabilecek mi. Yada yazdığı şeyi kategorize edebilecek mi. Bu arada elinize emeğinize sağlık

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Peki sadece yardım almak için mi. Yoksa tek seferlik gelmiş örneğin pc tavsiyesi isteyenler felan da yazabilecek mi. Yada yazdığı şeyi kategorize edebilecek mi. Bu arada elinize emeğinize sağlık
Benim emeğim değil. :) @ForumDeveloper sağ olsun.

Yeni açılan bölüm, kullanıcılar tarafından fark edilmediği için bu tanıtım konusunu açma ihtiyacı hissettik. Diğer sorunuzun cevabı ise hayır. Bu bölüm özel durumlar için. Diğer türlü yardım almak isteyenlerin üye olması hala gerekli. :)

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Eskiden bol bol "SDN Okuru" vardı cidden ne oldu o olaya?

Warrior67

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Elinize sağlık. Çok güzel bir uygulama.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Bence bu sıkıntı çıkarabilir.Adam mesela birine sinirlendi.Sonra hesabından çıktı misafir kullanıcıya geçti.Oradan saydırmaya başladı.By efsanevi sıkıntı.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Misafir kullanıcıların yazabildiği bölümde her mesaj yönetici onayından geçiyor. Perma ban yemek istiyorsa saydırabilir.