Mirror Edge (yeni oyun)

Bu konuyu okuyanlar

umutley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kameraman 74 bide şu battlefield 2142 ilede bi sorunum varda onla ilgilide yardımcı olabilirmisin?

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Ard arda mesaj yazmayınız. Bir önceki mesajınızı düzenleyerek eklemek istediklerinizi belirtebilirsiniz. Forum kurallarına dikkat ediniz.

umutley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar wii yi bilgisayara taksak çalışırmı bi bilgisi olan varmı?

kameraman74

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kusura bakmayın bi süredir buralarda yoktum
nedir sorun battle field ile ilgili yardımcı olmaya çalışırım

**_ceza_**

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eline saglık guzel paylasım umarım sorun cıkmaz 2 kere indirdim oyunu ilkinde oyunu acmadı 2. sinde oyunu actı ama tam oyun baslayacagı zmn attı bu sefer bi sorun cıkmaz heralde bıktım artk indirmekten :D bi an once oynamak istiorm :D

kameraman74

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sağol kardeşim ama forumda defalarca yazdım gene yazayım,oyunla birlikte gelen crack dosyası hatalı yenisi sonradan crackfix olarak çıkarıldı artı crack dosyasını binaries dosyasına atman gerekiyo.bunları yapan herkez sorunsuz oynadı sanırım

Milnot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Mirrors Edge Oyunun Yükledim Oyunu Kurarken Falan Filan Onları Yaptım Ama Sonra Oyunu Acarken Kod İstio Crack Die Bir Dosya Yok ! Nasıl Yapıcam?Yardımcı Olur Musunuz?

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

Arkadaslar Mirrors Edge Oyunun Yükledim Oyunu Kurarken Falan Filan Onları Yaptım Ama Sonra Oyunu Acarken Kod İstio Crack Die Bir Dosya Yok ! Nasıl Yapıcam?Yardımcı Olur Musunuz?..