Minilyrics 6.7.391

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
minilyrics.jpg

Minilyrics 6.7.391 (1.65 MB)

Minilyrics media player ile eşzamanlı ve entegre olarak çalışan bir plugin (eklenti) programı olup siz müziğinizi dinlerken aynı zamanda şarkı sözlerini otomatik olarak gösterir böylece şarkının hiçbir kelimesini kaçırmış olmassınız. Çeşitli skin, tema seçenekleride mevcuttur.

MiniLyrics ,Winamp5, Windows Media Player 9/10/11, iTunes, Foobar2000, Realplayer, MediaMonkey, JetAudio, XMPlay, Yahoo Music jukebox, Quintessenial Player, MusicMatch Jukebox, The KMPlayer, Media Jukebox, and J.R Media Center gibi oynatıcıların hepsini destekler ve otomatik olarak uyumlu bir şekilde çalışır MiniLyrics.

Ayrıca,Ingilizce şarkıların tümünü barındıran programda bir çok Türkçe şarkı sözü de mevcut. Eğer bulamadığınız şarkı sözü olursa sizde ekleyebilir ve herkesle paylaşabilirsiniz.

Bir çok şarkıyı adım adım takibini yapabilen program, bazende text olarak sadece görmenizi sağlıyor.

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Çok teşekkürler,önceleri kullanırdım ama şimdi itunes ile iart kullanıyorum.Hemen hemen aynı :).Şarkı sözü eklemek için tabi.

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Acaba bu programın linuxta bir alternatifi yada türevi varmı arkadaşlar ?

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
İndirip kullanmaya başlayalı bir iki gün oldu...Çok hoş bir program...Nacizane tavsiye edebilirim...
Eline sağlık militarist...

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Ben linuxta baktım tam olarak bunun alternatifi yok. Bazı amarok betikleri var ama bunun gibi basit ve her istediğini bulmuyor. :(

-1 Linux:glare:

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ben WMP ile birlikte LyricsPlugin kullanıyorum. Çok daha ufak ve çok daha basit eklenti, sadece şarkı sözlerini görmek isteyenlere tavsiye ederim.

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
yalnız araç çubuğunda gizleme özelliği yok mu bunun?

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
yalnız araç çubuğunda gizleme özelliği yok mu bunun?
Winamp ile birlikte gizleniyor. Ayrıca Şarkı sözlerinin üzerine sağ tıklayıp çıkışın üzerindeki Her zaman üstte seçeneğini açıp kapatabilirsin.

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Winamp ile birlikte gizleniyor. Ayrıca Şarkı sözlerinin üzerine sağ tıklayıp çıkışın üzerindeki Her zaman üstte seçeneğini açıp kapatabilirsin.
ALtta görev çubuğu varya onu diyorum. Winamp ı açtığımda direkt o da çıkıyor ve yeni görev çubuğuymuş gibi gösteriyor BEn istiyorum ki gizlensin.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
ALtta görev çubuğu varya onu diyorum. Winamp ı açtığımda direkt o da çıkıyor ve yeni görev çubuğuymuş gibi gösteriyor BEn istiyorum ki gizlensin.

Sağ Tıkla > Preferences > Gelişmiş > Listede Show MiniLyrics in System tray and tasbar çift tıkla ve dört uygun olanı seç.

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Sağ Tıkla > Preferences > Gelişmiş > Listede Show MiniLyrics in System tray and tasbar çift tıkla ve dört uygun olanı seç.
Büyük adamsın :) Çok teşekkür ederim. Müptelası olduğum sorundan kurtardın beni :) sabahtan beri arıyorum bulamadım da google da :) Yeniden teşekkürler

edit: hocam şimdi de şöyle bir sorun çıktı. Bunu winampa sabitleyemeyiz mi? Mesela ben şarkıyı açıyorum. Üst kısımda da minilyrics çıkıyor. Sonra tarayıcı ya da yeni başka programı açıyorum. Sonra winamp ı simge durumundan kurtarıp ön plana aldığımda minilyric gözükmüyor.Anlatabildim umarım