Haber "Mini Etekli Öğretmen" Başlığıyla Paylaşılan Öğretmenin Görüntüleri Sosyal Medyada Gündem Oldu

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
hem sınıf hem öğretmen çok rahat, sanırım özel okul. ders mi veriliyor yoksa serbest çalışma mı anlayamadım. mizansen de olabilir...

Son düzenleme:

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Yorum Yapmayacağım Bir Konu Allah Akıl Fikir Versin. Ülkemizde Tonla Sorun Ve Problem Varken İnsanlar Okulda Öğretmenin Giydiği Eteğe Takılmış Ne Kadar Çok Seviyoruz Başkalarıyla Uğraşmayı Linç Kültürüne Bayılıyorum Tamamen Kaosu Besliyor Bu Ülkede :D

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,808
Ya sizene etek giyse? Etek giyse problem çarşaflı olsa problem? Ne istiyorsunuz yeter artık ya.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden tepkilerinizi almak istiyorum.

Libidonun yüksek olduğu dönemler,ergenlere ders vermek,etek,bilemiyorum birçoğu derse bile odaklanamiyordur...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Öğrencilere bak yaa. Öğretmenin ağzından soru çıkmadan şaaak diye cevap geliyor :D

Sanırım neden okulda kötü okuduğumu anlıyorum şimdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece soruyorum, linke tıklamaya hacet görmedim: Bu, Türk örf ve adetine, Türk ahlakına uygun mu?
İslami üsüle uygun değil. Saç teli dışarıda. Cehennemde yanıcak cayır cayır.

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
İslam'da saç teli dışarda veya açık saçık giyinmiş diye kimse cehennemde yanmaz, başka kaideler var.
Burda ise öğretmen gençlere farklı hayaller kurdurttur, çünkü onlar ergenliğe yeni girmiş meraklı ve heyecanlı kimseler.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
İslam'da saç teli dışarda veya açık saçık giyinmiş diye kimse cehennemde yanmaz, başka kaideler var.
Burda ise öğretmen gençlere farklı hayaller kurdurttur, çünkü onlar ergenliğe yeni girmiş meraklı ve heyecanlı kimseler.
Yok yahu öğretmen işte. Aha güzel öğretmen olunca da, yok şurası şöyle, şurası böyle de beğenmiyonuz işte.

Ne güzel herkes hevesle okuyo ve dinliyo dersi. Ortamın havası çok aktif

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
Yok yahu öğretmen işte. Aha güzel öğretmen olunca da, yok şurası şöyle, şurası böyle de beğenmiyonuz işte.

Ne güzel herkes hevesle okuyo ve dinliyo dersi. Ortamın havası çok aktif
Her şeyin yeri, adabı ve zamanı vardır, ders de sınıfta öğrencileri ve öğretmenleri düşünerek işlenir. Eğer bu sınıf mizansen değilse okul demek bana göre değil. Okulda herkes yerini ve haddini bilmeli, kargaşa veya başıbozukluk çıkar ortaya.

Kız öğrenciler de o zaman öğretmenleri gibi giyinsin veya erkek öğrenciler de o biçim giyinsin gelsin sınıfa, bakalım ne oluyor :D

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Her şeyin yeri, adabı ve zamanı vardır, ders de sınıfta öğrencileri ve öğretmenleri düşünerek işlenir. Eğer bu sınıf mizansen değilse okul demek bana göre değil. Okulda herkes yerini ve haddini bilmeli, kargaşa veya başıbozukluk çıkar ortaya.

Kız öğrenciler de o zaman öğretmenleri gibi giyinsin veya erkek öğrenciler de o biçim giyinsin gelsin sınıfa, bakalım ne oluyor :D
Zaten amaç o. Rol modeller. Kendileri gibi bir nesil yetiştiriyorlar, böylece sistem kendi elemanını üretiyor.