The Judge

Müdavim
Müdavim
22 Şubat 2015
4,182
5,193
293
1592999144555.png

Uzun süredir test sürecinde olan Nether Update nihayet yayınlandı.

Büyük Nether güncellemesi PlayStation 4, Xbox One, PC Nintendo Switch, iOS ve Android için geldi.
Bu güncelleme de Nether'a bir çok yenilik eklendi.

Artık çok daha geniş kapsamlı içeriklere sahip olan Nether, elmastan daha güçlü olan Netherite de eşlik ediyor. Bununla birlikte bir çok biyom düşman ve yaratıkta oyuna ekleniyor.

Özetle;
Netherite

Netherde bulunan eski kalıntıları kazarak elde edeceğiniz Netherit'i altın külçeleriyle birleştirdiğiniz zaman Netherite külçeleri elde edeceksiniz. Elmas zırhlardan farklı olarak Netherite zırhlar daha dayanıklı ve ateşe karşı oldukça dirençli hale gelecektir.

Yeni Biyomlar

Bu güne kadar Nether de görmeye alıştığımız biyom sadece Nether Wastes olarak biliniyordu. Fakat bu güncelleme ile Nether'e de yeni biyomlar eklendi.

Crimson Forest

1592998869295.png

Kızıl Ormanlar adı verilen mantar ormanları büyük mantarlar ve ürkütücü ışıklarla dolu. Oyuncular bu biyomda Nether Wart toplayabilir ve Weeper Vines'a tırmanabilir. Ayrıca çapaları ile Shroomlights olarak bilinen parlayan mantarları mantarlarla ortamları aydınlatabilir.

Soulsand Vadisi

1592998939072.png

Açık çöller, korkunç ve yavaş oyunculara benzeyen Soul Sand ve Soul Soil'den oluşuyor. Bu çorak biyomda fosiller, bazalt ve iskeletler bolca iskelet var. Tüm bunların yanı sıra en az tehlikeli Nether biyomu olan mavi Warped Forests, birçok garip bitki örtüsü ve mantarlarla dolu.

Yeni yaratıklar ve düşmanlar.

1592999107380.png

Zombi Piglinler, Nether'de oyunculara saldırıyor, ancak yeni güncelleme bu yaratıkların zombiye dönüşmemiş versiyonlarını da getiriyor. Yeni Piglinler, Crimson Forest ve Nether Wastes'te yaşayan agresif bir medeniyetin üyesi ve evlerindeki sandıklara dokunan oyunculara saldırıyorlar. Ayrıca onlarla Altın Külçeler karşılığında ticaret yapılabiliyor.
Hoglin'ler, Crimson Forest biyomunda yaşayan ve oyunculara büyük bir geri tepme etkisi ile saldıran büyük agresif yaban domuzları olarak karşımıza çıkıyor. Piglinler bazen onları yiyecek için avlaya biliyorlar.
Ek olarak ise köylüler için geliştirilen yapay zeka, yeni büyüler ve bir kaç farklı özellikte beraberinde geliyor.

Minecraft Nether fragman:

Son düzenleme:

Realhas_The_GreatFan2

javareal
Müdavim
4 Eylül 2019
3,621
6,404
293
Çok eski minecraft oyuncusuyum ve birkaç yıldır minecraft oynamıyorum ama bu güncelleme dikkatimi çekti ve yeniden satın alıp oynadım ve oyunu özlemişim.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Müdavim
27 Eylül 2018
7,326
6
8,078
1,708
22
1.5.2 sürümüyle başlamıştım ve uzun süre oynadım. Şu sıralar girmiyorum ama arkadaşlar ile toplanıp girsek halen daha zevk alacağımdan eminim. Çok güzel bir oyun cidden kendini hep güncel tutuyor.

Realhas_The_GreatFan2

javareal
Müdavim
4 Eylül 2019
3,621
6,404
293
1.5.2 sürümüyle başlamıştım ve uzun süre oynadım. Şu sıralar girmiyorum ama arkadaşlar ile toplanıp girsek halen daha zevk alacağımdan eminim. Çok güzel bir oyun cidden kendini hep güncel tutuyor.
Bende şu aralar Bi survival yaptım sonra çıktım ama eskiden evde arkadaşınla buluşup xbox 360 split screen (2 kişilik ekran) yapıp Creative de Eğlenirdik. O günleri özledim resmen.

023

Müdavim
Müdavim
26 Mart 2020
3,974
1
4,606
358
16
Arkadaşlarla Aternos serveri açıp oynamak gibisi yok. :D
aslında freenomdan bi domain alcaksın onun üstüne minecraft serveri kurcaksın web sitesine de çaktın mı 3-5 reklam e vip gelirleri de var o .com olur ee profesyonelleştik artık bi sunucunun reklamını yaptıralım ooooo iyi para

Realhas_The_GreatFan2

javareal
Müdavim
4 Eylül 2019
3,621
6,404
293

Microsoft Gta San Andreas göndermesi yapmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah End Update Gelmez :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında Gelir

Cave Update Bi Gelemedi Lo
Bence END ve Cave Update getirmeleri lazım end artık çok sıkıcı geliyor her dünyanın sonunda ejderhaya kesip oyundan çıkıyorum ve artık gerçekten çok sıkıcı.

Pie

Asistan
28 Haziran 2020
121
29
28
17
Bu oyunun güncel tutulmasını seviyorum. Çok güzel bir oyun aslında daha iyi güncellemeler getirebilirler.