Minecraft tarım önerileri - 1

Bu konuyu okuyanlar

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
1. Otomatik bambu farmı

Bu farm kömür gereksinimini yok eder. Bambuları yakıcak olarak kullanabilirsin. (Son sürümü 1.15.2)

2. XP ve Mob farmı

Bu farm moblardan XP kasmanıza ve item kasmanıza yarar. (Şuan en son sürümde de çalışıyor)

3. Karpuz farmı

Bu farm otomatik olarak karpuz kasmanıza yarar.

4. Mini farmlar

Bu videoda 25 tane farm var. Seç beğen al. Bu farmların özellikleri çok az alan kaplamaları.

Bu günlük bu kadar. Yarın ikincisi gelecek :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Herobrine

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
1. Otomatik bambu farmı

Bu farm kömür gereksinimini yok eder. Bambuları yakıcak olarak kullanabilirsin. (Son sürümü 1.15.2)

2. XP ve Mob farmı

Bu farm moblardan XP kasmanıza ve item kasmanıza yarar. (Şuan en son sürümde de çalışıyor)

3. Karpuz farmı

4. Mini farmlar

Bu videoda 25 tane farm var. Seç beğen al. Bu farmların özellikleri çok az alan kaplamaları.

@Herobrine
Tüm videoları daha önce izlemiştim ama, bambu farmı artık çalışmıyor. Söylemiş olayım. Ayrıca bambu farmı ile XP de kasılabiliyordu.

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Tüm videoları daha önce izlemiştim ama, bambu farmı artık çalışmıyor. Söylemiş olayım. Ayrıca bambu farmı ile XP de kasılabiliyordu.
Sürümleri yazdım zaten fakat tam olarak hangi sürüm bende bilmiyorum. Bugün yenileri gelecek zaten. 1.14.4 sürümünü öneriyorum farmlar için.

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Yanlış hatırlamıyorsam 1.12.x sürümlerinde kaktüs farmı vardı tekne mi botla mı yapılıyodu onu da bulup eklersen güzel olur.
@MickTheTechnopat
Kaktüs farmı aslında bambu farmı ile aynı 1.15.2 ve altı sürümlerde. Sadece bambu yerine kaktüs koymalısın. Başka bir sistem yok.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
1. Otomatik bambu farmı

2. XP ve Mob farmı

3. Karpuz farmı

4. Mini farmlar

@Herobrine
Agalarla Skyblock oynadığım zamanlar aklıma geldi :D