MineCraft pe için Harika Hazır Map

Bu konuyu okuyanlar

general4242

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MAPIN ANLATIMI ASAĞIDA ARKADAŞALAR. İNDİRECEĞİNİZ DOSYANIN İÇİNDE DE ANLATIM VE RESİMLER VAR. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

Harikalar treni adlı dosyayı kopyalayın ve telefonunuzdaki games>com.mojang>minecraftWorlds> bu dızıne
atın. Bunu yapabilmek için telefonunzda dosya yönetıcısı ve wınrar olmalıdır.(indirdiğiniz dosyada ücretsiz winrar ve dosya yöneticisi apk mevcuttur.)
Rar dosyasını bilgisayardan çıkartıp telefona atarak da mapı oynayabilirsiniz. oyuna girdiğinizde mapın ismi gözükmüyor boş olarak gözüküyor.

MAP TAMAMAMEN TÜRK YAPIMIDIR. BENIM YAPIMIMDIR. (general4242) kaynak göstermeden paylasmayın lütfen. emege saygı!
s9.gif

Mapı oynarken sınırsız cana ucma gucune sahip olcaksınız. Ancak gece olabilecek orumcek,zombi,kreeper çıkabilecek.
Creative-survıval karısık bir mod yani
s3.gif

Map a gelecek olursak resimlerden de belli tren vagonuna biniyorsunuz ve mimarı yapıların etrafında bazen içinde ,
yer altında , koprude ilerliyorsunuz.Lunaparkdasınız da denilebilir. İstedğiniz durakda durabilir yapıların , eglence aletlerinin
içlerini etraflarını gezebilirsiniz. Tren hattı baya uzun. Ayrıca yalnız değilsiniz. Vagonların ıcınde gıden koyun, tavuk ,
domuzları görebilirsiniz
s3.gif

Peki bu yapılar neler :

-2 minareli cami
-uzay gemısı
-2 adet dinozor
-labirent (içine girin ve bitirmeye çalışın
s3.gif
)
-lav stadyumu
-tuvalet ve yanında mescid
-uzun yer altı tünelleri
-gondol
-dönme dolap
-çekiç
-ahtapot uçak
-uçak
-restaurant
-piramit (trenle içinden gecıyorsunuz)
-hayvan çiftliği
-dev salıncak
ve birçok görsel yapılar....eglence aletleri....

Diğer hazır maplar gibi her tarafı tıka basa doldurulmus değil.Cihazını dondurmaz, sade bir map oldugu için takılmadan oynarsınız.

Ayrıca mapdaki gizli odaları bulmakla vakit geçirebilirsiniz. İçindeki levhalarıda okuyabilirsiniz.
s2.gif

minecraft pocket editiıon 0.8.1 ile yapılmıştır.(ileri versıyonlarda da çalışabilir.) dosya boyutu 36 mb

LİNK http://letitbit.net/dow...reni-lunaparkı.rar.html

RESİMLER:

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Çok teşekkürler. Ayrıca diğer haritalarınızıda bekliyorum.:thumbup1:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca indirmede sorun yaşıyorum. Mediafire yada yandex linki verebilirmisiniz.

general4242

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler. İNdirme de sorun yok denedim. Linke tıkla yavaş hızda indirmeyi seç. Açılan sayfada tekrar yavas hızı seç. 60 saniyenın bıtmesını bekle guvenlık kodunu gir enter de indirmeye başlar...

Çok teşekkürler. Ayrıca diğer haritalarınızıda bekliyorum.:thumbup1:

Ayrıca indirmede sorun yaşıyorum. Mediafire yada yandex linki verebilirmisiniz.
Teşekkürler. İNdirme de sorun yok denedim. Linke tıkla yavaş hızda indirmeyi seç. Açılan sayfada tekrar yavas hızı seç. 60 saniyenın bıtmesını bekle guvenlık kodunu gir enter de indirmeye başlar...

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Tahminimden çok çok daha iyi çıktı.

general4242

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkürler. Arkadaşlarınıza tavsiye edersenız onlarda ındırırse çok sevinirim :biggrin:

frknkrc44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi letitbit kadar berbat bi yer gormedim ya baska bir yere upload edebilir misiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkürler general4242 emeğe saygı ellerine sağlık sorunsuzdur virüssüzdür güvenli dosya