minecraft kurdugum svye girmeme hatası

Bu konuyu okuyanlar

Emirhanaylanckaryaz

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar bir sv kurdum ploudos.com svsinden sunucuyu aktif ettim ama minecraftta girip ip yazdıgımda çeşitli hatalar aldım yeniden başlattıgımda ise bişi olmadı bütün sv kurma sitelerinde hep aynı oldu lütfen çözüm bulun
Ekran Alıntısı.PNG

Kirito Sao

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
75
Premium seçeneğini kapatıp öyle dene. Büyük ihtimalle Crack kullandığın için bu hatayı alıyorsun.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,186
Bunun için premium lazım internetten kurduysan (ki internetten kurmuşsun) premium hesap gerekliliğini kapatabiliyorsun ama tüm sitelerde oluyor mu bilmem.

Reaksiyon puanı
7,985
Eğer hesabın premium değilse sunucu ayarlarından Online Mode seçeneğini False yap.

Emirhanaylanckaryaz

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
tüm sitelerde aynı aternos olsun başka bişi olsun hepsinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar ben sonoyuncu cliendt den deniyorum normaldekine deniyorum ondada ole oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer hesabın premium değilse sunucu ayarlarından Online Mode seçeneğini False yap.
kardeş öle bi sonuç çıkmıyor

Son düzenleme:

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar Emirhan,

Diğer arkadaşlarımızın da dediği gibi sunucuyu satın aldığın panele bilgilerin ile giriş yapıp "Online Mode" , "Premium Account" gibi seçenek bulunuyor ise onu kapatıp tekrar denediğinde sorunun ortadan kalkması gerekiyor.

Fakat sorun ortadan kalkmıyor ise launcherini kapatıp açmanı tavsiye ederim. Sorun hala ortadan kalkmıyor ise gördüğüm kadarıyla Son Oyuncu'ya ait bir launcher kullanıyorsun, bu da bir hata yaratıyor olabilir en doğru ve hatasız oyun keyfi için minecraft.net üzerinden indireceğin orijinal launcheri kullanmanı tavsiye ederim.

Teşekkürler, İyi Forumlar

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
Pirate Mode, Premium Mode, Premium Account Gibi Bir Seçenek Vardır Onu Kapat.

Kirito Sao

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
75
Selamlar Emirhan,

Diğer arkadaşlarımızın da dediği gibi sunucuyu satın aldığın panele bilgilerin ile giriş yapıp "Online Mode" , "Premium Account" gibi seçenek bulunuyor ise onu kapatıp tekrar denediğinde sorunun ortadan kalkması gerekiyor.

Fakat sorun ortadan kalkmıyor ise launcherini kapatıp açmanı tavsiye ederim. Sorun hala ortadan kalkmıyor ise gördüğüm kadarıyla Son Oyuncu'ya ait bir launcher kullanıyorsun, bu da bir hata yaratıyor olabilir en doğru ve hatasız oyun keyfi için minecraft.net üzerinden indireceğin orijinal launcheri kullanmanı tavsiye ederim.

Teşekkürler, İyi Forumlar

Tertemiz cevap :D.