Yardım Minecraft Arkada Çalışıyor Ama Görüntü Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Resko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
28
Selam arkadaşlar benim sorum olucaktı ben minecraft için kendime biraz mod fln indirmiştim 1.12.2 sürümüne modları indirdim forge fln halletim TLaunher'ı açtım sürümü seçtim forge olarak yüklemeyi yapıyor enter the game diyorum orda launcher kapanıyor mouse'un yüklenme topu dönüyor ekranda ama minecraft gelmiyor ekrana, görev yöneticisini açıp baktığım zaman orda 2 adet jawav fln exe ler vardı çalışıyorlardı yani MC çalışıyor ama ekrana gelmiyor 2-3 dakika bekledim bi tepki yok ne yapabilirim lütfen yardım edin ACİL hemen oynamak istiyorum plzzzz

Resko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
28
Korsan ve telif hakkını zedeleyen uygulamalar hakkında yardımcı olamıyoruz.
Bende keyfimden korsan oynamıyorum heralde öyle değil mi? henüz yaşım 15 ve babam oyun vs. gibi şeylere para vermeme kızıyor o yüzden korsan oynuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar lütfen yardımcı olabilicek kişiler cevap yazsın dalga geçicek kişiler değil ACİL çözmem lazım bu sorunu

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Bende keyfimden korsan oynamıyorum heralde öyle değil mi? henüz yaşım 15 ve babam oyun vs. gibi şeylere para vermeme kızıyor o yüzden korsan oynuyorum.

Arkadaşlar lütfen yardımcı olabilicek kişiler cevap yazsın dalga geçicek kişiler değil ACİL çözmem lazım bu sorunu
Pardon ama kim sizinle dalga geçiyor?

Reaksiyon puanı
8,022

Dalga geçilmemiş sizinle.

Harçlıklarınızı biriktirip oyun alabilirsiniz bu zor değil. Bu şekilde korsan oynarsan hem oyunun kararsız çalışır şu an olduğu gibi hemde bilgisayarın virüs yuvası olur. Şu an bile korsan indirdiğin için virüs vardır sisteminde.

Ek olarak korsa oyuna girmek için neden Acil ihtiyacınız var?

Resko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
28
Dalga geçilmemiş sizinle.

Harçlıklarınızı biriktirip oyun alabilirsiniz bu zor değil. Bu şekilde korsan oynarsan hem oyunun kararsız çalışır şu an olduğu gibi hemde bilgisayarın virüs yuvası olur. Şu an bile korsan indirdiğin için virüs vardır sisteminde.

Ek olarak korsa oyuna girmek için neden Acil ihtiyacınız var?
1-Ön yargı ile yaklaşıldı
2-Yazmıştım yine yazıyorum babam bu tarz olaylara sıcak bakmıyor
3-Bilgisayarım tertemiz emin olabilirsin sorunsuz
4-Oyun açılmıyor ve bi işim var ki acil diyorum onu bilmeniz gerekmez öyle değil mi?

Reaksiyon puanı
8,022
3-Bilgisayarım tertemiz emin olabilirsin sorunsuz
Ha biz yazılım sektörü içindeyiz ama hiçbir şey bilmiyoruz, 15 yaşında korsan oyun indirip "E ben virüs görmedim tertemiz bilgisayarım var" diyen birisi haklı.

Kimse babasının hayrına ücretli bir programı ücretsiz sunmaz. İçine zararlı/pasif virüs mutlaka koyar. Zararlı olanlar direkt sistemini bozuyor, pasif olanlar dediğimiz arkada sistem kaynaklarını sömürür, bilgisayarın zombi bilgisayar dediğimiz tanıma girer. Senin haberin olmadan arkadan hem bilgisayarını kullanır ek olarak para kazanmak için izlenme botu gibi şeylerde kullanır.

4-Oyun açılmıyor ve bi işim var ki acil diyorum onu bilmeniz gerekmez öyle değil mi?
Korsana destek olmayan bir forumda korsan işinizi acil işim var diyerek çözdürmeye çalışıyorsunuz. Yardımcı olmamızı mı bekliyorsun?

Ayrıca bu kendini bilmiş üslupla konuşursan yardım edecek kişiler de yardım etmez. Biz nasıl seninle saygılı konuşuyorsak lütfen sen de bize saygılı ol.

Resko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
28
Ha biz yazılım sektörü içindeyiz ama hiçbir şey bilmiyoruz, 15 yaşında korsan oyun indirip "E ben virüs görmedim tertemiz bilgisayarım var" diyen birisi haklı.

Kimse babasının hayrına ücretli bir programı ücretsiz sunmaz. İçine zararlı/pasif virüs mutlaka koyar. Zararlı olanlar direkt sistemini bozuyor, pasif olanlar dediğimiz arkada sistem kaynaklarını sömürür, bilgisayarın zombi bilgisayar dediğimiz tanıma girer. Senin haberin olmadan arkadan hem bilgisayarını kullanır ek olarak para kazanmak için izlenme botu gibi şeylerde kullanır.

Korsana destek olmayan bir forumda korsan işinizi acil işim var diyerek çözdürmeye çalışıyorsunuz. Yardımcı olmamızı mı bekliyorsun?
15 yaşımdayım diye birşey bilmiyorum mu demek bu? 8 yaşımda atılmıştım bu tarz şeylere o yüzden şimdi caz yapma lütfen ben agresif biriyim saygısızlık yapmak istemiyorum yaptığım işi de çok iyi biliyorum sen rahat ol ve kimse babasının hayrına korsan oyun yapmaz ;) Korsan oyunlar olmasaydı belki de birçok kişi istediği bir çok oyunu oynayamayacaktı? he işine gelmiyorsa yol alırsın dostum olay bu yani :) burda gelip te yaşın büyük yada bilmiş bilmiş konuşmana gerek yok.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Yanlışınız var. Diyelim ki arabanız bozuldu ve servise götürdünüz. Direk orijinal parça 500 600 tl tutuyor. Gidip orijinal çakma alırsınız. Orijinal gibi değildir ama alternatif olarak işinizi görebilir. Arkadaşın dediği programda böyledir. Tam korsan değildir. Tam korsan olsaydı yok crackleme yok başka program indir şeysi. Bunlar bunda yok. Ama korsanmı evet korsan. Ama arkadaşın orijinal minecraft alana kadar kullanabikeceği en iyi alternatif bu.

Resko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
28
Aslında eski bir sistem :( Ama Minecraft'ta şuana kadar hiçbir sıkıntı olmamıştı her sürümü açıyordu bende akıyorum 40-60 FPS, bazı ayarlar kısık tabi sonuçta çok iyi bi pc'im yok

Windows 10 PRO x64
2x2 4G 1333 Mhz RAM
AMD HD R. 6350 512Mb
İntel Pentium D.C. E6800 2x3.33Ghz

Yanlışınız var. Diyelim ki arabanız bozuldu ve servise götürdünüz. Direk orijinal parça 500 600 tl tutuyor. Gidip orijinal çakma alırsınız. Orijinal gibi değildir ama alternatif olarak işinizi görebilir. Arkadaşın dediği programda böyledir. Tam korsan değildir. Tam korsan olsaydı yok crackleme yok başka program indir şeysi. Bunlar bunda yok. Ama korsanmı evet korsan. Ama arkadaşın orijinal minecraft alana kadar kullanabikeceği en iyi alternatif bu.
Aradağım cevap :) teşekkürler siz daha iyi anlattınız <3

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
12. Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi,sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Forumda korsan yazılım,oyun vb. hakkındaki teknik sorunlar hakkında yardım istemek yasaktır.Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

Reaksiyon puanı
8,022
T-Launcher mi virüssüz? Peki daha fazla bir şey demeyeceğim ???

Crack zaten setup dosyasının içinde. Artık korsan oyunlara crackleme çok gerekmiyor. Setup bitirirken kendini crackliyor.

Resko

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
28
12. Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi,sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Forumda korsan yazılım,oyun vb. hakkındaki teknik sorunlar hakkında yardım istemek yasaktır.Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.
Forum ne diye var bana açıkla? KOS KOCA TEKNOLOJİ PLATFORMUMUZ SDN'ye katılın gibisinden şeyleri söylemeyi biliyorsunuz ama? YARDIMA İHTİYACIM VAR dedim ve hala da var YARDIM, YARDIM, YARDIM anlamadıysan sesli olarak ta paylaşabilirim? bak heceleyerek te söylim YAR-DIM ok? burda bana gelip te kurallara göre takılan tipik heriflerin yaptığı şeyleri yapma lütfen işine gelmiyorsa konum ile ilgilenmek zorunda değilsin burda herhangi bir korsan oyun linki yok, kuralları zedeleyen birşey de yok? e o zaman? ben imknamım oldamığı için korsan oynamak zorundayım bunu belirttim de

T-Launcher mi virüssüz? Peki daha fazla bir şey demeyeceğim ???

Crack zaten setup dosyasının içinde. Artık korsan oyunlara crackleme çok gerekmiyor. Setup bitirirken kendini crackliyor.
Tammmam appi şen çok biygiyişin afeyim şana heykeşe bu koyulada yaydımcı oy apppi

Bakın bir de bana küçüksün diyorsunuz ama benden beter davranıyorsunuz lütfen işinize gelmiyorsa başka konuya lütfen.. bana yardımcı olamicaksınız belli ki ben konuyu da alay konusu fln etmek istemiyorum

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Oyunu orijinal kendi sitesinden satın alıp indirmediysen korsana giriyor. Crack ile alakalı değil sadece. Paralı olan bir oyunu ücretsiz şekilde ve de oyunu yapanların izni olmadan ücretsiz şekilde bir yerde paylaşılan şeyi indirirsen korsan oluyor. Tabii ki oyunu yapan firma falan kendisi ücretsiz verirse o zaman sorun olmaz. Orijinal oyunu ücretsiz veriyorlarsa demek istedim.
Bunu gereksiz yere uzatmaya hiç gerek yok. Bir de insanların huzurunu bozup tartışma çıkarma peşinde!

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Forum ne diye var bana açıkla? KOS KOCA TEKNOLOJİ PLATFORMUMUZ SDN'ye katılın gibisinden şeyleri söylemeyi biliyorsunuz ama? YARDIMA İHTİYACIM VAR dedim ve hala da var YARDIM, YARDIM, YARDIM anlamadıysan sesli olarak ta paylaşabilirim? bak heceleyerek te söylim YAR-DIM ok? burda bana gelip te kurallara göre takılan tipik heriflerin yaptığı şeyleri yapma lütfen işine gelmiyorsa konum ile ilgilenmek zorunda değilsin burda herhangi bir korsan oyun linki yok, kuralları zedeleyen birşey de yok? e o zaman? ben imknamım oldamığı için korsan oynamak zorundayım bunu belirttim de
Farkındaysanız ben bir forum moderatörüyüm. Ve kuralları uygulamayacaksam benim burada durmamın anlamı yok.

Reaksiyon puanı
8,022
Tammmam appi şen çok biygiyişin afeyim şana heykeşe bu koyulada yaydımcı oy apppi

Bakın bir de bana küçüksün diyorsunuz ama benden beter davranıyorsunuz lütfen işinize gelmiyorsa başka konuya lütfen.. bana yardımcı olamicaksınız belli ki ben konuyu da alay konusu fln etmek istemiyorum
Al işte klasik atarlı ergen tipi. Üstte insan gibi anlatmamıza rağmen dalga geçiyorsun ve benimle dalga geçmeyin diyorsun.

Yazık, umarım çözülmez sorunun. Gayet basit çözümü var ama korsana destek veren yerlerde araştır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...