Milenicom VS Türknet sizce hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Farukdtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar sizce milenicoma mı geçemem lazım yoksa türknete mi? Türknet sıkıntılı mı sizce? Ben türktelekom müştersiyim nasıl geçiş yapıcam kolay olur mu acaba? Bide bu virüs geçeme süremi etkiler mi sizce ?

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Milleni.com'u bilmiyorum ama başka sağlayıcıdan geçerken daha kolaylık sunuyor Turk.net. Altyapınızı sorgulayın ve değerleri veriniz.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Türkler gerçekten dediği hızı verdi bize.

Farukdtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Milleni.com'u bilmiyorum ama başka sağlayıcıdan geçerken daha kolaylık sunuyor Turk.net. Altyapınızı sorgulayın ve değerleri veriniz.
50 megabit'e kadar veriyor türknet 69 megabit'e kadar veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkler gerçekten dediği hızı verdi bize.
siz memnun musnuz peki ne zamndır kullanıyorsunuz ? sağlayıcıyı

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ben de Türknet kullanıyorum. 4 gün oldu ama daha benim. İkisi çok benzer yapıda servis sağlayıcıları. Bence fiyat ve size sunacakları hız bakımından bir seçim yapın, diğer yönlerden pek bir farkları olmayacaktır.

Farukdtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
geçme sebebiniz neydi ?
Ben de Türknet kullanıyorum. 4 gün oldu ama daha benim. İkisi çok benzer yapıda servis sağlayıcıları. Bence fiyat ve size sunacakları hız bakımından bir seçim yapın, diğer yönlerden pek bir farkları olmayacaktır.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
geçme sebebiniz neydi ?
Herhangi bir internet sağlayıcısından buna geçmedim. 2 sene önce Superonline kullandım ancak üniversite öğrencisi olduğum için başka şehre gideceğimden iptal ettirmiştik. Evimize döndüğümüz bu günlerde uzun süreli kalacağımız için internet bağlatmak istedim ve Türknet'i tercih ettim. Taahhüt istememesi ve diğer internet sağlayıcılarına göre daha uygun fiyata daha yüksek hız vermesi bunda etken oldu. 75 liraya 35 mbps paketim var ve şu an için 33-34 mbps hız alıyorum yaptığım ölçümlerde, fazlasıyla yeterli. Ayrıca 10 lira fazla verip hızımı 75 mbps e de çıkartabilirim ancak şu an için ihtiyaç duymuyorum.

Farukdtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
beklentinizi karşılamadı mı ? hız ne kadar alıyosunuz kusura bakmayın çok soru sordum:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herhangi bir internet sağlayıcısından buna geçmedim. 2 sene önce Superonline kullandım ancak üniversite öğrencisi olduğum için başka şehre gideceğimden iptal ettirmiştik. Evimize döndüğümüz bu günlerde uzun süreli kalacağımız için internet bağlatmak istedim ve Türknet'i tercih ettim. Taahhüt istememesi ve diğer internet sağlayıcılarına göre daha uygun fiyata daha yüksek hız vermesi bunda etken oldu. 75 liraya 35 mbps paketim var ve şu an için 33-34 mbps hız alıyorum yaptığım ölçümlerde, fazlasıyla yeterli. Ayrıca 10 lira fazla verip hızımı 75 mbps e de çıkartabilirim ancak şu an için ihtiyaç duymuyorum.
teşekkür ederim bu cevap için :)

Farukdtc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
teşekkürler başka bir sorum yok:)

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
millenicom bende düşünüyorum tavsiye eden varmı ?

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Türknette kurulum ücreti var. Millenicomda 69 tl 35 mbps'e kadar 12 ay taahhütlü ve kurulum ücreti olmadığından (arayıp teyit ettireceğim öyle söylendi) onu tercih edeceğim gibi

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Türknette kurulum ücreti var. Millenicomda 69 tl 35 mbps'e kadar 12 ay taahhütlü ve kurulum ücreti olmadığından (arayıp teyit ettireceğim öyle söylendi) onu tercih edeceğim gibi
Ama taahhüt yok. :)
Başka servis sağlayıcısından geçiyorsanız kurulum ücreti almıyor bu arada.