Mikrofonlu Kulaklık Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

subasie4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben mikrofonlu kulaklık almak istiyorum ama hangi kulaklığı alacağıma karar veremedim. Şuan düşündüğüm kulaklık Logitech'in H600 kablosuz kulaklığı fakat insanlar bu kulaklık için pek iyi şeyler söylemiyorlar. Sizden istediğim mikrofonu güzel, net anlaşılabilen ve kulaklığı da normal bir kulaklık seviyesinde öneri bekliyorum. Fiyat aralığı 100-150 TL olabilir fakat 200 TL'yi aşmayan önerilerde de bulunabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

subasie4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla mikrofonu net gelsin ve şık görünsün bana yeter video oyunları çekeceğim youtube vs için o yüzden de biraz lazım açıkçası o tarz fiyata uygun bir kulaklık biliyorsanız, neden olmasın?

subasie4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Yorum için teşekkürler. Logitech daha öne çıktı benim için fakat mikrofon kalitesi nasıl acaba ? Bir arkadaşımın kulaklığı Logitech H540 ve sesi gayet net geliyor onun gibi olur mu benim için o daha ön planda.

http://www.akakce.com/kulaklik/Logitech.html/99-199tl Burada daha güzel modeller uygun fiyata seç beğen al :)

Yorum için teşekkürler. Fakat ben seçemiyorum o yüzden yukarıdakilere göre bir tane önerebilirseniz benim için daha iyi olur. Teşekürler

subasie4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
H600 hakkında ne düşünüyorsunuz ? Kalitesi, mikrofon netliği nasıl ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
onu cok tavsiye etmem neden cunku hem kablosuz ve sesi dısarıya fazla gidiyor bence sen en iyisi g230 veya paraya kiyacaksan g430 tercih sana kalmış annemin bir lafi vardir neyi begeniyorsan onu al