Mikrofonlu Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
150-200₺ bandında kulaklık arıyorum. Mikrofonu olması önemli mümkünse mikrofonlu önerin. Genelde Pubg Mobile oynuyorum hem ses kasmak için hem de takım arkadaşlarım ile konuşabileceğim bu fiyat aralığında kaliteli bir kulaklık arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Arada sırada başka online oyunlarda oynuyorum hem oyun oynarken hem de normal kullanıma uygun öneriler varsa bekliyorum.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
150-200₺ bandında kulaklık arıyorum. Mikrofonu olması önemli mümkünse mikrofonlu önerin. Genelde Pubg Mobile oynuyorum hem ses kasmak için hem de takım arkadaşlarım ile konuşabileceğim bu fiyat aralığında kaliteli bir kulaklık arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Arada sırada başka online oyunlarda oynuyorum hem oyun oynarken hem de normal kullanıma uygun öneriler varsa bekliyorum.

Kulak içi kulaklık olarak AKG yi önerebilirim.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821

Hocam pc'de kullanıcam :)

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Pc de jack girişi yokmu ?

Var da çevirici ile kullanman gerekiyor kulak içi kulaklıkları. Ben normal pc'de kullanılan kulaklıklardan istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koca forumda kimse önere veremiyor mu şimdi? Kulak içi değil de pc de kullanılan kulaklıklardan öneri istemiştim ama sanırım kimse öneri veremiyor.

Son düzenleme:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
Var da çevirici ile kullanman gerekiyor kulak içi kulaklıkları. Ben normal pc'de kullanılan kulaklıklardan istiyorum.

Koca forumda kimse önere veremiyor mu şimdi? Kulak içi değil de pc de kullanılan kulaklıklardan öneri istemiştim ama sanırım kimse öneri veremiyor.
geç gördüm pardon GamePower Medusa kullanıyorum ben onu öneririm

bu arada Pc de kullanılanların adı Kulak üstü kulaklık

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
@utkuversus @Görkem Say

geç gördüm pardon GamePower Medusa kullanıyorum ben onu öneririm

bu arada Pc de kullanılanların adı Kulak üstü kulaklık

Daha önce hiç kullanmadığım için bilmiyorum tam olarak o yüzden konuyu açarken yanlış yazdım sanırım. Var mı linki ürünün?

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
Bunun yorumlarını bulamadım ama sen memnunmusun bundan nasıl ses kalitesi mikrofon kalitesi? Bir de yazılımı var mı bunun?
var mikrofonun ses ayarı falan yapılıyor internette bulabilirsin Driverinı Ses kalitesi falan çok iyi genelde ses seviyesini 2 de tutuyorum tek sıkıntısı kablo bazen birbirine girebiliyor

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
SNR-7 Mesh Plus önerebilirim.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
SNR-7 Mesh Plus önerebilirim.

Bu mu hocam?

öneririm

Bu nasıl sizce? Benim için önemli olan iki konu var. 1.yazılım 2.ses kalitesi.

var mikrofonun ses ayarı falan yapılıyor internette bulabilirsin Driverinı Ses kalitesi falan çok iyi genelde ses seviyesini 2 de tutuyorum tek sıkıntısı kablo bazen birbirine girebiliyor

Kablosu plastik mi yoksa örgülü mü?

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821

Anladım bakalım gelecek olan önerilerle beraber incelemelere vs bakıp karar vereceğim. Alacağım ürünü de burada yazarım zaten sizi de yormamış olurum.

Arkadaşlar Rampage SNR-7 Mesh Plus ile Rampage Miracle X2 Plus arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Her iki ürün de şuan bütçeme uyuyor. N11 üzerinden baktım fiyatlarına indirime girmişler. Ama hala karar veremedim. Her iki ürünün de inceleme videolarına baktım ama pek bir şey anlamadım. Benim istediğim mikrofonu kaliteli olsun yani oyun oynarken arkadaşımla konuşurken senin sesin kötü geliyor yada boğuk geliyor falan demesinler istiyorum kulaklık kalitesi olarak ise beklentim net ses versin biraz da bassları hissettirsin yeterli. Bu iki ürünü de kullanmış yada kullanan varsa yorumlarını almak isterim. Gamepower medusa ya baktım ama bütçemi aşıyor ne yazık ki.

Son düzenleme: