Migros Sanal Market - 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde 25 TL İndirim! - Türk Telekom

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar
Katılım
13 Haziran 2008
Mesajlar
17,955
Reaksiyon puanı
337
Puanları
83
Ramazan’a Özel Migros Sanal Market’ten 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde 25 TL İndirim!

migros-sanal.jpg


6 Haziran - 6 Temmuz 2016 tarihleri arasında Türk Telekom mobilin Ultra, Cepte Büyük Bayram, Ailece ve Dev Fırsat 4GB kampanyalarında bulunan müşterilerimize Migros Sanal Market’ten tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 25 TL indirim!

Kampanyadan yararlanabilmek için SANAL yazıp 6262’ye kısa mesaj gönderilmesi ve kısa mesaj yoluyla telefona gelen indirim kodu www.sanalmarket.com.tr internet sitesinde veya Sanal Market mobil uygulamasında ödeme ekranında 'İndirim çekimi kullanmak istiyorum' alanına girerek ve 'KULLAN' butonuna basarak kullanılabilir. İndirim kodu 15 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyadan yararlanılabilmesi için kısa mesaj gönderilerek şifre alınması gerekmektedir.


kampanya-sms.jpg

Her müşteri kampanyadan yalnızca bir defa faydanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır. Kampanya katılım mesajı 1 standart SMS ücreti ile ücretlendirilecektir. Kampanyaya elektrik/elektronik kategorisinde yer alan ürünler, Ramazan paketleri ve hediye çeki satın alımları dahil değildir. Migros Sanal Market’in telefonla sipariş uygulaması kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılım 10.000 kişi ile sınırlıdır. Kampanya, Migros Sanal Market’in hizmet verdiği 24 ilde (Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Malatya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon) geçerlidir. Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.
 

friendly

Rektör
Katılım
19 Mart 2009
Mesajlar
11,875
Reaksiyon puanı
656
Puanları
113
Orada belirtilen tarifelerden başka tarifelerde olanlara da kod geliyor, kampanya güzel denemek lazım. Ben Vodafone olduğum için faydalanamadım. Kod istemek için çevremden kime sorsam kendine kullandı. Buruk bir sevinç var üzerimde. :D
 

Darknes$

Rektör
Emektar
Katılım
13 Haziran 2008
Mesajlar
17,955
Reaksiyon puanı
337
Puanları
83
Aynen faturalı paketleri olanlar denemeli.
 
Üst