🔥 Öne Çıkan Konular

Microsoft, Xbox All Access'i Türkiye'ye getirmeyi planlıyor!

Bu konuyu okuyanlar

meteozsoy

Öğrenci
Katılım
19 Kasım 2020
Mesajlar
30
Reaksiyon puanı
23
Puanları
8
Yaş
21
Ne bu Xbox All Access?
Xbox All Access
, normal şartlarda sadece kredi kartıyla veya nakit olarak alabileceğiniz Xbox Series X/S'i taksitli olarak alabilmenizi sağlıyor. Xbox All Access'in tek avantajı konsolları taksitle alabilmek de değil. Bu hizmet, içerisinde Game Pass Ultimate aboneliği de sunuyor.

Xbox Türkiye yöneticilerinden Halil Gökoğlu'na göre Microsoft şu sıralar, Xbox All Access'i Türkiye'ye getirebilmek için kredi sağlayıcılarla görüşüp, faiz ve diğer detayları belirlemeye çalışıyor.

Microsoft'un ABD'deki Xbox All Access hizmeti, Xbox Series X'i 24 ay taksitli hale getiriyor. Kullanıcılar aylık olarak, 35 dolar ödeme yapıyorlar. Bu durumda oyuncuların cebinden konsol ve Game Pass Ultimate için, 2 yılda 840 dolara mal oluyor. Konsolun ABD'deki satış fiyatı ise 499 dolar. Bu bağlamda, Türkiye'deki tüketicilerden Game Pass Ultimate ücreti almaz ve faizi de sıfır tutmayı başarırsa, 8,299 TL karşılığındaki Xbox Series X'in 24 aylık taksitlendirilmesi durumunda, yapılacak ödemenin 345 TL civarında olacağını söyleyebiliriz.
Ama ücretsiz Game Pass Ultimate ve %0 faiz ülkemiz için biraz zor gibi gözüküyor. Hayırlısı...

Xbox All Access ile;
Series X: 345 TL
Series S: 270 TL
One S: 210 TL civarında olacak gibi gözüküyor ki eğer bütün şartlar karşılanırsa :)
 

Son mesajlar

Üst