Microsoft Windows uygulama yanıt vermiyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lamlam

Öğrenci
Katılım
24 Mar 2021
Mesajlar
2
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
21
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak bana yardım ederseniz sevinirim

2 gün öncesine kadar valorant oyununa sıkıntısız girebiliyordum, dün ise oyunu açmaya çalıştığımda önce bağlantı hatası verdi ardından oyuna tıkladığımda "microsoft windows uygulama yanıt vermiyor" hatasını almaya başladım, hatayı verdiğinde hiç bir yere tıklanmıyor kısayollar çalışmıyor ve "microsoft windows uygulama yanıt vermiyor" yazısının altında yazan "uygulamayı kapat" ve "iptal" yazan butonlara da basmak hiç bir etki etmiyor, sadece bilgisayara kasa üzerinden güç tuşuna basınca veya reset atınca kapanıyor. Hata verdiği sırada eğer arka planda youtube üzerinden bir video veya müzik dinliyorsanız donma olmuyor video ve müzik devam ediyor. ve bu konudan alakasız oyunun bir aralar verdiği başka bir hata yüzünden "services.msc" hizmetler yerinden valorantla alakalı "vgc" hizmetini manuel olarak başlatmış ve oyunu açmıştım. orada başka bir şeyi yanlışlıkla değiştirmiş olma ihtimalim var mı?

*Ekran kartı vs... gibi donanımlarımın hepsi güncel
*FrameWork,Visual C++ ve DirectX' sürümlerimin hepsi güncel
*Oyunu silip baştan yükledim olmadı
*Sadece valorant'da bu hatayı alıyorum başka oyunlarda olmuyor

Ben kendim erişebildiğim her kaynaklarda yazan şeyi neredeyse denedim ama bir türlü düzeltemedim eğer sizin bir fikriniz var ise lütfen yazın... şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
 

wittroc

witty
Yönetici
Moderatör
Katılım
15 Kas 2020
Mesajlar
4,699
Çözümler
26
Reaksiyon puanı
7,753
Puanları
113
Yaş
18
1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Üst