Microsoft Windows Live OneCare 2.0.2500.10 Beta

MSDN

Profesör


Virüsleri ve casus yazılımları kaldırmanıza ve bilgisayarınızın performansını iyileştirmenize yardımcı olacak bir yol mu arıyorsunuz? Buldunuz. Tek bir yerden bilgisayar bakımı sağlayan Windows Live OneCare ile bilgisayarınızı koruma altına alabilirsiniz. Windows Live OneCare, sorunları tanılamanıza ve çözmenize yardımcı olan hızlı bir bilgisayar durum ve güvenlik tarayıcısıdır. Bu kullanışlı araç, şimdi 2.0.2500.10 Beta sürümü ile karşınızda.

Bilgisayarınız ne kadar güvende?

Virüs, casus yazılım ve diğer olası istenmeyen yazılımların bulunup bulunmadığını denetlemek, bunları kaldırmak ve Internet bağlantınızdaki güvenlik açıklarını bulmak için OneCare kullanın.

Bilgisayarınız çöple mi doldu?

Bilgisayarınıza ihtiyacınız olmayan pek çok şey kaydedilir. Bazıları zararsızdır. Bazıları sizi yavaşlatır. Bazıları da meraklı gözlerin bilgisayarınızda yaptıklarınızı izlemesini sağlar. OneCare'i kullanarak, bilgisayarınızı yavaşlatabilecek istenmeyen şeylerden kurtulun.Yeni özellikler:

% Birden fazla PC yönetimi: ağınızdaki bilgisayarları ortak bir Windows Live ID'si ile OneCare çembere ekleyebilir, grup içerisindeki diğer bilgisayarların durumunu öğrenebilirsiniz.
% Yazıcı Paylaşımı: OneCare çemberindeki tüm bilgisayarlara yazıcınızı paylaştırabilirsiniz.
% OneCare Çevrimiçi Fotoğraf Yedekleme: fotoğraflar için çevrimiçi depolama alanı sağlar [ücretli] [10 GB'lık bir alan veriyor, beta sonunda değiştirilebilecek]
% Güvenli kablosuz ağ: eğer OneCare 2.0'ın desteklediği bir router'a sahipseniz, kablosuz ağınız güvende demektir!
% x64 desteği

Download:..: Windows Live OneCare
Web Site:..: Windows Live OneCare


 

regedit

Profesör
bu programın normal sürümünü daha görmek nasip olmadı, sürekli beta :D microsoft işte |)
 

onair

Profesör
Onursal Üye
System Language Is Not Supported hatası veriyor linkte.
Error ID: 0012-80004005
 

onair

Profesör
Onursal Üye
tamam da ileri veya yükle tuşu da bulunmuyor. sadece siteye bağlan ve çık var.
 

regedit

Profesör
kullanmamak için bir sebep daha :*
microsoft bir işletim sistemi yapıyor, yetmiyor güncelleştirip yama ekliyor, yetmiyor Windows Live OneCare, WindowsCare, Autorun vs. programlar ile sattığı ürünün çalışır durumda kalmasına çabalıyor
!!!

bununla da bitmiyor bende microsoft ürünleri kullanıyorum o_O :S Zzz :#
 

Son mesajlar

Üst