Microsoft Office 365 Aboneliği kapatılmıyor ve para istiyor.

Bu konuyu okuyanlar

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar merhabalar, ben Online ödevler için Microsoft Office'i 1 aylık ücretsiz almıştım, öğrenciyim. Fakat tarihi geçmiş, abonelik başlamış. ininal kart verdiğim için ve kartta boş olduğu için çekememiş parayı. Şimdi bende bu aboneliği iptal ettirmeye çalıştım fakat adımları uygulayınca bile iptal ettirme seçeneği bende çıkmıyor, ödemediğim için. Sizce ne yapmalıyım? Direkt Microsoft hesabını bu iş için açtığımdan dolayı ve aboneliği iptal ettiremediğimden dolayı direk hesabı kapatayım dedim ama o da 3 ay verdi ve 3 ay sonra kapanacak. Başıma bir iş açılmasından korkuyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Sizce Microsoft'a mesajmı atayım?

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2021-01-28 21.32.39.png
    Ekran Resmi 2021-01-28 21.32.39.png
    44.4 KB · Görüntüleme: 117

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Para ödemeden bir çözüm olacağnı sanmıyorum varsada ben bilmiyorum
Anlıyorum. Bana şans dile... Yarın Microsoft'u arayacağım ve öğrenci olduğumdan bahsedeceğim umarım olumlu olur sonuç teşekkürler

ByEmil

Asistan
Reaksiyon puanı
191
bence microsofta mail ata bilirsin öğrencisin sonuçta insaflı davranırlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve bi ara ms office programlarını öğrencilere bedava kullanmaya izin veriyor diye bişey duymuştum ne kadar doğru bilemiyorum ama online olarakda bedava kullana bilirsin

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
İşte yarın arayacağım ve söz konusu durumdan bahsedeceğim seninde dediğin gibi umarım insaflı davranırlar... Bu konuyla ilgili bir arkadaş Xbox game pass'inde aynı durumu yaşadığını söyledi fakat para ödemediği için oyunları falan kullanamama durumu olmuş daha fazla olmamış , parayı istememişler ama oda Office hakkında pek bilgisi yoktu.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Arkadaşlar merhabalar, ben Online ödevler için Microsoft Office'i 1 aylık ücretsiz almıştım, öğrenciyim. Fakat tarihi geçmiş, abonelik başlamış. ininal kart verdiğim için ve kartta boş olduğu için çekememiş parayı. Şimdi bende bu aboneliği iptal ettirmeye çalıştım fakat adımları uygulayınca bile iptal ettirme seçeneği bende çıkmıyor, ödemediğim için. Sizce ne yapmalıyım? Direkt Microsoft hesabını bu iş için açtığımdan dolayı ve aboneliği iptal ettiremediğimden dolayı direk hesabı kapatayım dedim ama o da 3 ay verdi ve 3 ay sonra kapanacak. Başıma bir iş açılmasından korkuyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Sizce Microsoft'a mesajmı atayım?
İninal Kartınızı kapattırıp temelli kurtulun

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Kartınızı kapattırıp temelli kurtulun
İlk bir yarın Microsoftu arayacağım duruma göre bir şey yapamazlarsa bakacağım. Hesabı kapatma işlemlerini başlattım direkt ama 3 ay sonra kapanacakmış, aboneliği zaten dediğim gibi ödemeden durduramıyorum

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30

mahmut ince

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Umarım..

Tabi ki, hatta yarın aradıktan sonra eğer halledilmezse burda size cevap olarak atarım, dua edelimde hallolsun ve sorunun çözüldüğü hakkında bir mesaj atayım
İnşaAllah ödemezsiniz, size yardım ederler.
640 TL çok büyük para

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
İnşaAllah ödemezsiniz, size yardım ederler.
640 TL çok büyük para
Kesinlikle öyle günümüz şartlarında çok çok yüksek ve babamında bu duruma pek iyi karşılık vereceğini tahmin etmiyorum. Gerçekten zor bir durumdayım ve endişeliyim umarım hesap bloke edilir ve herhangi başka bir şey olmaz..

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar dün olan desteğiniz için teşekkür ederim. Microsoft ile konuştum ve hesabı iptal ettirdiğim için hiç bir problem yokmuş. 90 gün içinde kendi kendine kapanacakmış. Çok rahatladım :)

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Üniversite öğrencisiyseniz ve eğer üniversitenizin anlaşması varsa okuduğunuz süre boyunca üniversite e posta adresinizle ücretsiz kullanabilirsiniz office programlarını :)

Cicero

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Birçok MS Office alternatifi ücretsiz uygulama var. Keşke baştan onları tercih etseydiniz. Neyse sorun hallolmuş.

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Arkadaşlar dün olan desteğiniz için teşekkür ederim. Microsoft ile konuştum ve hesabı iptal ettirdiğim için hiç bir problem yokmuş. 90 gün içinde kendi kendine kapanacakmış. Çok rahatladım :)
Hadi geçmiş olsun. Alışveriş sitelerinde 50-100 lira arasında değişen keyler var. Tercih edilebilir bence bi bakın bidaha lazım olacak olursa

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415

ve bi ara ms office programlarını öğrencilere bedava kullanmaya izin veriyor diye bişey duymuştum ne kadar doğru bilemiyorum ama online olarakda bedava kullana bilirsin
Edu.tr uzantılı e-posta hesabı ile kayıt yapılırsa ücretsiz kullanılabiliyor Office 365.

baronion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Hepinize teşekkürler önerilerinizi dikkate alacağım ?