Soru Microsoft Office 2007 Enterprise Görüntü Çöplüğü Sorunu

ShanZ

Öğrenci
Selamlar. Bilgisayarıma Format Attım Ve Programları Teker Teker Kurdum. Office 2007 Kurduğumda Görüntü Kalitesi Her Programda Çok Kötüydü. Windows Teması Aero Olduğundan Sanırım. Klasik Windowsa Geçince Düzeliyor. Fakat Formattan Öncesinde Bile Aero Kullanıyordum. Bilgisayarımın Ekran Kartını Yakmıştım. Anakarta Bağlı Kullanıyordum. Şimdi İse Formattan Sonra Harici Bir Ekran Kartı Temin Ettim. Ekran Kartı Anakarta Uysun Diye Eski Taktırdım. Office 2007'yi 2 Defa Farklı Dosyalardan Kurup Kaldırdım. Programda Sorun Yok. Aero Temasında Bozuk Gözüküyor. Eskiden Böyle Olmuyordu. Yeni Ekran Kartı Yüzünden mi Oluyor? Yardım Edin Lütfen...

Screenshot_2.png

ShanZ

Öğrenci
Selamlar İlk Attığım Konu Okunmadı Ve Cevap Alamadım, Bu Yüzden Tekrarlıyorum. Bilgisayarıma Format Attım Ve Programları Teker Teker Kurdum. Office 2007 Kurduğumda Görüntü Kalitesi Her Programda Çok Kötüydü. Windows Teması Aero Olduğundan Sanırım. Klasik Windowsa Geçince Düzeliyor. Fakat Formattan Öncesinde Bile Aero Kullanıyordum. Bilgisayarımın Ekran Kartını Yakmıştım. Anakarta Bağlı Kullanıyordum. Şimdi İse Formattan Sonra Harici Bir Ekran Kartı Temin Ettim. Ekran Kartı Anakarta Uysun Diye Eski Taktırdım. Office 2007'yi 2 Defa Farklı Dosyalardan Kurup Kaldırdım. Programda Sorun Yok. Aero Temasında Bozuk Gözüküyor. Eskiden Böyle Olmuyordu. Yeni Ekran Kartı Yüzünden mi Oluyor? Yardım Edin Lütfen...
Screenshot_2.png

Assad Najjar

Doçent
Office 2010'u dene bir de. Zaten 2007'den eski sürümleri önermiyorum; çünkü eski sürümler xlsx, docx gibi sonu x'li formatları açmıyor.

Ayrıca Office 2019, her ne kadar "Yalnızca Windows 10'da çalışır." dense de Windows 7 ve 8'de de pek ala çalışıyor.

Microsoft Office her türlü sorun çıkarıyorsa, LibreOffice'i dene, Microsoft Office'in yerini tutmaz; ama pek ala iş görür.

ShanZ

Öğrenci
Office 2010'u dene bir de. Zaten 2007'den eski sürümleri önermiyorum; çünkü eski sürümler xlsx, docx gibi sonu x'li formatları açmıyor.

Ayrıca Office 2019, her ne kadar "Yalnızca Windows 10'da çalışır." dense de Windows 7 ve 8'de de pek ala çalışıyor.

Microsoft Office her türlü sorun çıkarıyorsa, LibreOffice'i dene, Microsoft Office'in yerini tutmaz; ama pek ala iş görür.
Deniyeceğim Çok Sağolun.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Office 2016'ya geçin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sende 2016'ye geç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen öyle.

Son düzenleme: