Soru microsoft .net framework başlatılamadı lütfen yeniden yüklemeyi deneyin hatası

mehmet361

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
image.png

Merhaba Kaspersky kullanırken yanlış hatırlamıyorsam güvenliği güncelle diye bir seçeneğe tıkladım ve karşıma bu ekran çıktı. Türkçe kaynak hiç yok, yabancı kaynaklarada baktım ama "microsoft .net framework başlatılamadı lütfen yeniden yüklemeyi deneyin" ile ilgili hiçbir sonuç çıkmadı. Sildim geri yükledim ama değişen bir şey yok 4 saattir şuna uğraşıyorum yardıma ihtiyacım var.

mehmet361

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onarıcıyı 2 kere kurdum, önce .net 4.8 çalışma zamanı sonra 4.6 yükledim ama hala aynı değişen bir şey yok

Leon Dayı

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,606
Ekli dosyayı görüntüle 180036
Merhaba Kaspersky kullanırken yanlış hatırlamıyorsam güvenliği güncelle diye bir seçeneğe tıkladım ve karşıma bu ekran çıktı. Türkçe kaynak hiç yok, yabancı kaynaklarada baktım ama "microsoft .net framework başlatılamadı lütfen yeniden yüklemeyi deneyin" ile ilgili hiçbir sonuç çıkmadı. Sildim geri yükledim ama değişen bir şey yok 4 saattir şuna uğraşıyorum yardıma ihtiyacım var.
Merhaba,

Bu 'Bu uygulama başlatılamadı' .NET Framework düzeltme - .NET Framework ve .NET Framework başlatma hataları: Kullanıcı deneyimini yönetme - .NET Framework adımlarını deneyiniz.

mehmet361

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme: