Microsoft Krize Şifa Arıyor

Cem

Profesör
Microsoft Türkiye kurumların, tasarruf ve verimlilik artışı sağlayan stratejilerle mevcut koşullar karşısında çok daha sağlam durabileceklerini iddia ediyor

Dünyada etkisi iyiden iyiye hissedilen küresel ekonomik kriz nedeniyle bireyler ve kurumlar olarak hep birlikte ağır ve sarsıcı bir dönemden geçiyoruz. Microsoft, bu dönemi en az hasarla atlatabilmek için mücadele etme ihtiyacının, bireyler ve kurumlar açısından sadece bir moral ve motivasyon konusu değil, bu dönemin sona ermesi için de kritik bir ön koşul olduğu kanısında. Bu bağlamda etkinlikte sunum yapan Microsoft Türkiye Üretim ve Perakende Sektörü Müşteri Teknoloji Uzmanı Onur Altıntaş etkinlik ve paylaştıkları bilgilerle ilgili olarak ShiftDelete.Net'e konuştu.

İzleyin

[sdntv3]2009_02_04_ms_onura.mp4[/sdntv3]


Microsoft Türkiye kurumların, tasarruf ve verimlilik artışı sağlayan stratejilerle mevcut koşullar karşısında çok daha sağlam durabileceklerini iddia ediyor. Bu iddianın güçlü delillerini kamuoyuyla paylaşmak ve kriz dönemi stratejilerini ayrıntılarıyla tartışmak amacıyla "Üretim Sektöründe Maliyetleri Azaltmanın ve Verimliliği Artırmanın Yolları" seminerini dünyada ilk olarak önemli katılımcılarla Türkiye'de yaptılar. Seminer süresince uzmanlar iş dünyasına yönelik kriz dönemi stratejileri odaklı sunumları ile bilgi paylaşımında bulundular.


Yazan: Cem Sünbül
SDN - http://shiftdelete.net
 

Son mesajlar

Üst