Michael Jackson'ın son hali

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
"Michael Jackson'da 1980'li yıllarda fiziksel değişiklikler görülür. Kahverengi olan teninin açılarak beyazlaşması gibi bazı değişiklikler olmuştur. Michael Jackson kendisinde vitiligo hastalığı olduğunu ileri sürmüştür.Bu hastalığa ilk yakalandığı dönemlerde beyaz lekelerin oluştuğu bölgeleri koyu renk makyajla kapatmaya çalışırdı.Daha sonra hastalık sebebiyle vücudunun büyük bir kısmı beyazlayınca koyu bölgeleri de açık renk makyajla kapatmaya çalışmıştır.Bu hastalığın teşhisi ilk olarak 1981 yılında konmuştur.Estetik de olmuştur ama bu 2-3 rakamlı sayılarla telaffuz edilecek kadar çok değildir..
Araştırmadan konuşmayacaksın (A)


kaynak
 

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Hastalıkmış olabilir..
nitekim şarkılarını dinleyiniz şöyle der:
"It dont matter brother if you're; BLACK OR WHITE"
Yani: "Kardeşim hiç öneli değildir; SİYAH YA DA BEYAZ olman"

Bu şarkısı yıllardır hit olmuştur, hala da dinlenir ve klibinde her milletten siyah-beyaz insanlar oynarlar çok güzel ve anlamlı bir şarkı/kliptir.
 

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
Hayranlarına ve sevenlerine:

Michael Jackson yeni bir albüm çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor. Yeni albümünde Will.i.am ile çalışıyor.Orjinali 1982'de çıkmış olan Thriller albümünün 25.yıl özel edisyonu olacak ve 11 Şubat 2008'de çıkacak olan bu yeni albümün ismi Thriller 25 olacak. Ayrıca Akon, Will.i.am, Kanye West ve Fergie ile de düetleri olacak.
 
Üst
stat counter