Mi Note 9 Pro / OPPO Realme 6 / OPPO Realme XT hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Konuyu biraz yanlış yere açmış olabilirim, daha mantıklı bir yer görmedim.

Başlıkta sorduğum gibi Xiaomi Mi Note 9 Pro 128GB mı OPPO Realme 6 mı yoksa OPPO Realme XT mi?
Benim için önemli olanlar hafıza, kamera ve batarya. Batarya konusunda hepsi ideal gibi 4000-5000 mAH arasındalar. Kamera konusunda hepsi 64MP'di galiba. Hepsi 128GB hafızaya sahip.

Xiaomi Mi Note 9 Pro almayı düşünüyordum ama özellikleri neredeyse hepsinin aynı. Sizce hangisini almalıyım?

Xiaomi Note 9 Pro 128GB
Realme 6 128GB
Realme XT 128GB

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Konuyu biraz yanlış yere açmış olabilirim, daha mantıklı bir yer görmedim.

Başlıkta sorduğum gibi Xiaomi Mi Note 9 Pro 128GB mı OPPO Realme 6 mı yoksa OPPO Realme XT mi?
Benim için önemli olanlar hafıza, kamera ve batarya. Batarya konusunda hepsi ideal gibi 4000-5000 mAH arasındalar. Kamera konusunda hepsi 64MP'di galiba. Hepsi 128GB hafızaya sahip.

Xiaomi Mi Note 9 Pro almayı düşünüyordum ama özellikleri neredeyse hepsinin aynı. Sizce hangisini almalıyım?

Xiaomi Note 9 Pro 128GB
Realme 6 128GB
Realme XT 128GB
Realme 6 öneririm.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Realme XT'yi ele Realme 6 yerine Realme 7'ye Redmi Note 9 Pro yerine Poco X3'e bakmanı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama üçü arasından diyorsan önceliklerine göre batarya ve daha verimli işlemciden dolayı Redmi Note 9 Pro.

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Ben de arttırıp Mi 10T diyorum ?

Var mı arttıran?
Keşke arttırabilsem ama ne yazık ki 3000'i zar zor geçiyorum, arasından en uygunu Redmi Note 9 Pro gibi geliyor.

Hiç biri. Biraz daha artırıp Realme 7 almanızı öneririm.
Realme 7'nin normal versiyonu yok mu? Realme 7 diye arattığımda sadece Pro'sunu bulabiliyorum.

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Realme 6 ve Note 9 Pro arasında kaldım. Xiaomi kullanmışlığım var. Hatta şöyle diyeyim Redmi Note 9 Pro kullanmıştım. Realme telefonları hiç bilmiyorum, sizce Realme'ye hiç bulaşmadan Redmi Note 9 Pro mu alsam

Reaksiyon puanı
6,381
Realme 6 ve Note 9 Pro arasında kaldım. Xiaomi kullanmışlığım var. Hatta şöyle diyeyim Redmi Note 9 Pro kullanmıştım. Realme telefonları hiç bilmiyorum, sizce Realme'ye hiç bulaşmadan Redmi Note 9 Pro mu alsam
Önceliklerinize göre bu iki telefon arasında seçim yapmanızıöneririm.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Xiaomi de yazılım kötü.
@Erenist2020
Bugün Mizancell kanalında Mi 10t nin video performansına baktım.Videoda sunduğu kalite özellikle hdr ı beş para etmez.Ultra geniş açıda Poco f2 Pro ve M51 le kapıştı.Orta seviye M51 ultra geniş açı videoda Mi 10t den daha iyi hdr performansı sundu.Kağıt üzerindeki verilere bakıp bu cihazı övenlere hayret ediyorum.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Keşke arttırabilsem ama ne yazık ki 3000'i zar zor geçiyorum, arasından en uygunu Redmi Note 9 Pro gibi geliyor.

Realme 7'nin normal versiyonu yok mu? Realme 7 diye arattığımda sadece Pro'sunu bulabiliyorum.

Reaksiyon puanı
6,381
Bugün Mizancell kanalında Mi 10t nin video performansına baktım.Videoda sunduğu kalite özellikle hdr ı beş para etmez.Ultra geniş açıda Poco f2 Pro ve M51 le kapıştı.Orta seviye M51 ultra geniş açı videoda Mi 10t den daha iyi hdr performansı sundu.Kağıt üzerindeki verilere bakıp bu cihazı övenlere hayret ediyorum.
Şu an üzerinize büyük sorumluluk aldınız, içinde 865 var onun. Bunu nasıl söylerisiniz... (!)

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Yok size demedim zaten arttırın diye. Redmi Note 9 Pro ile Realme 7 arasından seçiminizi yapın derim. Ekran akıcılığı ve daha güçlü işlemci için Realme 7, malzeme kalitesi ve daha verimli işlemci (haliyle daha iyi batarya performansı) için Redmi Note 9 Pro.

Bir de önümüzde efsane cuma indirimleri var eğer fiyatı düşerse Poco X3 bu ikisinden bence daha iyi bir cihaz onu da düşünebilirsiniz.

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Yok size demedim zaten arttırın diye. Redmi Note 9 Pro ile Realme 7 arasından seçiminizi yapın derim. Ekran akıcılığı ve daha güçlü işlemci için Realme 7, malzeme kalitesi ve daha verimli işlemci (haliyle daha iyi batarya performansı) için Redmi Note 9 Pro.

Bir de önümüzde efsane cuma indirimleri var eğer fiyatı düşerse Poco X3 bu ikisinden bence daha iyi bir cihaz onu da düşünebilirsiniz.
Bende önümüzdeki Cumayı bekliyorum. Umarım güzel indirimler olur. Telefonu annem için alacağız, eğer fiyatları düşerse bir SSD almayı da düşünüyorum.

Herkese güzel yorumları için teşekkür ederim. İyi forumlar..