Mi Note 10 Lite sorunları hakkında

Bu konuyu okuyanlar

smdeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
İyi forumlar. Hayran olduğum bir markadır Xıaomi . Lakin aldım telefonu telefonla ilgili sensör sorunu bir türlü geçmedi. Güncelleme geldi ve hala sorun çıkarıyor. Ayriyetten telefonun parmak okuyucusu facia o kadar yavaş ki kullanasım gelmiyor. En kötüsü de ekran koruyucu bulamıyorum. Ve ekranda çizikler oluşmaya başladı. Ekran korucuyu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
İyi forumlar. Hayran olduğum bir markadır Xıaomi . Lakin aldım telefonu telefonla ilgili sensör sorunu bir türlü geçmedi. Güncelleme geldi ve hala sorun çıkarıyor. Ayriyetten telefonun parmak okuyucusu facia o kadar yavaş ki kullanasım gelmiyor. En kötüsü de ekran koruyucu bulamıyorum. Ve ekranda çizikler oluşmaya başladı. Ekran korucuyu hakkında yardımcı olabilecek var mı?
Orada burada çok övülen bir telefon
Sorunlardan bahsetmeniz yararlı oldu.

Kutto

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Bende 10 aylık Redmi Note 8 kullanıcısıyım.Şu ana dek pek sorunla karşılaşmadım,bahtsızmışsınız.Teknik servise verdiniz mi ? Eğer vermediyseniz vermenizi öneririm.

smdeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Valla herkeste aynı sorun var diye biliyorum. Özellikle sensör için güncelleme geldi ona rağmen sorun devam ediyor.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Size tavsiyem sıfırdan fastboot modda rom yükleyin.
Fastboot modda, Telefonunuzun herşeyi sıfırlanır, fabrikadan yeni ürtilmiş gibi.
Sensörlerde fiziksel arıza yoksa yazılım hataları düzelir.
Fiziksel olarak hata varsa zaten servis de birşey yapamaz. Ancak Xiaomi Türkiye değişim yapabilir.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
@smdeng Sensör sorununun 11.0.7 güncellemesiyle düzeldiğini söyleyenler var bu güncellemeyi aldıysanız ve hâlâ düzelmediyse telefonu sıfırlamayı deneyebilirsiniz

smdeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Güncellemeyi aldım fakat ilk başta düzeldi zannettim daha sonra kullanımlarımda düzelmediğini anladım. Telefonu yetkili servise götürüp değişim talep edeceğim.