Mi note 10 lite deneyimlerim

Bu konuyu okuyanlar

Ozguri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Performanstan yana bir sıkıntı yaşamadım hala aynı. Kamerasından da gayet memnunum. Sadece geniş açının da ana kamera kadar iyi olmasını beklerdim. Ama bu da bu fiyatta biraz zor.
Teşekkür ederim yani fiyatına göre bu zamanda çok iyi bir telefon 2-3 yılda sorunsuz götürürse tadından yenmez

Aviator✈️

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Cihazı almayı düşünen bir kullanıcı olarak deneyim okumaya giriyorum ama sayfanın yarısından çoğu Apple Xiaomi kavgası, diğer yarısı PC donanım tavsiyesi dolu.

Cihazı kullanan arkadaşlar meydanı boş bırakmayın lütfen, fırsat buldukça olumlu/olumsuz deneyimlerinizi paylaşın ki cihazı almayı düşünenler olarak bir karar verelim.

smdeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Telefonun sensör sorunu var şuan onun dışında bu fiyata bu telefondan başka alamazsın. Egde ekran bana sorarsanız gereksiz. Kullanımıda korumasıda zor. Bunların dışında telefonun ekran üzerinden parmak okuyucusu biraz yavaş. Onun haricinde harika bi telefon.

Goko7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 haftaya yakın zamandır kullanıyorum.Evet sensör sorunu vardı; fakat bende güncelleme ile bitti o sorun bir daha yaşamadım.İşim gereği telefonla çok görüşmeme rağmen.5 sene iPhone 6s plus kullandım.Yaşadığım sıkıntıları ben biliyorum.Ekran basmadı garantisi vardı değiştirdim,Kamerası bozuldu kendim yaptırdım,Sesli-Sessiz moda alan tuş pert oldu,şarj girişim değişti,bataryam bir kere değişti,en son hoparlörü gitti ve konuştuğum ahize sesi iyice azaldı.Uzun lafın kısası marka önemli değil her telefonda oluyor sorunlar.Mi note 10 lite deneyimime gelecek olursak.Kasma,donma asla yaşamadım.Oyunlar da pubg falan oynamam ama diğerlerinde hicbir kasma ısınma yaşamadım pek öyle.Sarj olurken sadece bir tık fazla ısınıyor o da normal sorun teşkil etmiyor.Ekran amoled edge nefis bence.Batarya kusursuz 10-11 saat ekran süresi sunuyor,24-30 saat kullanım sunuyor.Sensör de dediğim gibi düzeldi.Kamera beni en etkileyen şeylerden biri oldu.Gün ışığında bence cok ileri bir kamerası var.Geniş açı fena degil.Gece ise bence yeterli.3600 fiyat civarlarında alınacabilecek en iyi telefon.Alacak kişinin hiçbir korkusu olmasın.

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
2 haftaya yakın zamandır kullanıyorum.Evet sensör sorunu vardı; fakat bende güncelleme ile bitti o sorun bir daha yaşamadım.İşim gereği telefonla çok görüşmeme rağmen.5 sene iPhone 6s plus kullandım.Yaşadığım sıkıntıları ben biliyorum.Ekran basmadı garantisi vardı değiştirdim,Kamerası bozuldu kendim yaptırdım,Sesli-Sessiz moda alan tuş pert oldu,şarj girişim değişti,bataryam bir kere değişti,en son hoparlörü gitti ve konuştuğum ahize sesi iyice azaldı.Uzun lafın kısası marka önemli değil her telefonda oluyor sorunlar.Mi note 10 lite deneyimime gelecek olursak.Kasma,donma asla yaşamadım.Oyunlar da pubg falan oynamam ama diğerlerinde hicbir kasma ısınma yaşamadım pek öyle.Sarj olurken sadece bir tık fazla ısınıyor o da normal sorun teşkil etmiyor.Ekran amoled edge nefis bence.Batarya kusursuz 10-11 saat ekran süresi sunuyor,24-30 saat kullanım sunuyor.Sensör de dediğim gibi düzeldi.Kamera beni en etkileyen şeylerden biri oldu.Gün ışığında bence cok ileri bir kamerası var.Geniş açı fena degil.Gece ise bence yeterli.3600 fiyat civarlarında alınacabilecek en iyi telefon.Alacak kişinin hiçbir korkusu olmasın.
Hangi sürümüne güncellediniz? Ve güncelledikten sonra bir eksi fark ettiniz mi?(parmak izi okumada yavaşlama, batarya ömründe azalma vs...)

Goko7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
MIUI 11.0.7 sürümüne güncellendi.Parmak izinden memnunum ben gayet iyi yavaşlama olmadı,batarya bu güncellemeden sonra 11 saate yakın aldı ekran süresi.Hiç sıkıntı görmedim kısacası.

smdeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
İyide gelen güncelleme sadece sensör için geldi performansa nasıl etki etsin?