Soru Mi mix4 Türkiyeye gelecek mi ne zaman gelir?

Mi mix4 almayı düşünüyormusunuz

• Alacam

Kullanılan: 0 0.0%
  • Almayacam

Kullanılan: 3 50.0%
  • Param yeterse alırım

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,251
Arkadaşlar telefon çok iyi duruyor özellikleri çok iyi ama haber bulamadım Türkiyeye gelecek mi gelirse ne zaman gelecek, bide anket yapayım almayı düşünüyormusunuz?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Mi Mix serisi Türkiye'ye gelmiyor.

Eskide 1. ve 2. nesili İthalatçı garantili flan geliyordu ama satış rakamları düşüktü kimse almadığına Mi Mix 3 hiç gelmedi sanki. Aynı şekilde Mi Mix 4 te gelmeyecektır heralde.

Tabii Sahibinden gibi yerlerde çakma IMIE katılı Çin ROM'lu kaçak modellerini satabilirler.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,251
Arkadaşlar saçmalık değil mi amiral gemileri gelmiyor nedense mi11 var ama pro ultra modelleri gelmiyor, note 10 pro var orta segmentin en üst modeli bide poco var bide önceki senelerin 9 modeli ve mi 10t var.

Yelpazeyi genişletmeleri lazım diye düşünüyorum bildiğim kadarıyla mi store sadece ankamall avm de var bunu arttırmaları lazım.

Hala daha Türk milletinin marka algısına yerleşmedi mi xiaomi?

Note 10 proyu mistoredan aldım ankamall adamlar para kazansın diye yoksa trendyol Hepsi burada dan alacaktım 300-400₺ daha ucuz du

Hala daha o parayı vereceksem samsung alırımcılar var mı piyasada?

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Hala daha o parayı vereceksem samsung alırımcılar var mı piyasada?
Var. Nedeni ise xiaomi nin kamera yazılımı samsung kadar iyi değil, ikinci neden ise miui, one ui kadar kesinlikle iyi değil ve son olarak Amiral gemisi Samsung cihazlar daha fazla güncelleme alıyor.