Mi band 5- Haylou Solar LS05

Bu konuyu okuyanlar

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
iPhone 11 kullanıyorum. Ucuz yollu zırt pırt şarj etmeyeceğim bir spor yardımcısı arıyorum. Mi band 5 de karar kıldım fakat iPhone ile düzgün çalışır mı? Kullanıcısı var mı? (İOS 14+ Mi band 5)
Veya şuan fark ettiğim bı akıllı saat modeli? İkisi arasından hangisi? Tasarım olarak saat tercih ederim fakat fonksiyon da önemli ?

Son düzenleme:

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,949
iPhone 11 kullanıyorum. Ucuz yollu zırt pırt şarj etmeyeceğim bir spor yardımcısı arıyorum. Mi band 5 de karar kıldım fakat iPhone ile düzgün çalışır mı? Kullanıcısı var mı? (İOS 14+ Mi band 5)
Cihazı çıktığından beridir kullanıyorum. Evet, çalışır. Mi Fit iOS platformunu da destekliyor.

xDalterx

Asistan
Reaksiyon puanı
104
2 gündür kullanıyorum her şeyi açık (para veri almışım neden her özelliğini kullanmayayım) şarjı şu anda %54 gerçekten çok hızlı bitiyor. Ama güzel cihaz. Alınır. İos 14 ile kullanıyorum gayet memnunum

Reaksiyon puanı
1,338
Çalışır
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 gündür kullanıyorum her şeyi açık (para veri almışım neden her özelliğini kullanmayayım) şarjı şu anda %54 gerçekten çok hızlı bitiyor. Ama güzel cihaz. Alınır. İos 14 ile kullanıyorum gayet memnunum
Bende mi band 4 var şarjını bitiremiyorum bataryası yıpranmasına rağmen.

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Mi Fit uygulamasına baktığında alttaki yorumlara baktım App Store’da sekronizasyon sıkıntısı olan yorum vardı ondan merak ettim. Bir diğeri de telefona bağlı olmadığı müddetçe birşey kaydetmiyormuş diye yazanda var. Diyelim ki koşuya çıktım. Eve geldiğimde telefona bağladığında o koşuyu kaydetmiş olacak mı yoksa sürekli bağlı mı olması lazım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende suyunu sıkarak kullanacağım. :)

Sharpdie

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Mi band 5 kullanıyorum uyku takibi kapalı ,geri kalan özellikleri aktif olarak kullanıyorum. Cihazı 10 kasımda alıp şarjını doldurmuştum, şuan %37 şarjım var 2 haftayı çok rahat çıkartacak gibi görünüyor.