Mi Band 4 için Mi Band 5 saat arayüzü

Bu konuyu okuyanlar

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Yanlış duymadınız, artık Mi Band 5’in orjinal stock saat yüzü artık Mi Band 4’de.

Peki nasıl ayarlanır?
İndirildiği taktirde Mi Fit üzerindeki yerel saatler içerisinde gözükmesi gerekir, eğer gözükmezse direkt olarak Mi Fit’in local face isimli klasörüne atabilirsiniz. İkinci ve en kolay yol ise MiBand4 isimli uygulamayı indirip, seçenekler menüsünden Install Own WatchFace sekmesine gelip, vermiş olduğum linklerdeki dosyaları seçebilirsiniz. Bu yol daha kısa ve kolaydır.
Linkleri aşağıya bırakıyorum.
Küçük Resim
.BIN Dosyası
Umarım beğenirsiniz, bir sonraki
yazımda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Yanlış duymadınız, artık Mi Band 5’in orjinal stock saat yüzü artık Mi Band 4’de.

Peki nasıl ayarlanır?
İndirildiği taktirde Mi Fit üzerindeki yerel saatler içerisinde gözükmesi gerekir, eğer gözükmezse direkt olarak Mi Fit’in local face isimli klasörüne atabilirsiniz. İkinci ve en kolay yol ise MiBand4 isimli uygulamayı indirip, seçenekler menüsünden Install Own WatchFace sekmesine gelip, vermiş olduğum linklerdeki dosyaları seçebilirsiniz. Bu yol daha kısa ve kolaydır.
Linkleri aşağıya bırakıyorum.
Küçük Resim
.BIN Dosyası
Umarım beğenirsiniz, bir sonraki
yazımda görüşmek üzere, hoşçakalın.

Teşekkürler ❤️

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Türkçe karakter sorunu var mı ?
Gün isimleri vs Türkçe midir ?
Hocam bu yazılımı değil. Sadece saat yüzü olarak. Gün isimleri İnglizce maalesef. Yakın zamanda ilgilenirim.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Yerel saatler derken ?
Yerel temaları yüklemeyi mi kastediyorsun ? >>>>>>> MiBand4 - WatchFace for Xiaomi Mi Band 4 - Google Play'de Uygulamalar
@rise abi bu temayı o program yoluyla atabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

SWNcnv.jpg

Tema bu şekilde arkadaşlar.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Hayır yok, upload ettiğim site de güvenli.
Tamam teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dosyaları indirdim fakat Mi Fit dosyaları görmedi. Local face isimli klasörü de bulamadım. Uygulamayı mı indirmem gerekli?

Son düzenleme:

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Dosyaları indirdim fakat Mi Fit dosyaları görmedi. Local face isimli klasörü de bulamadım. Uygulamayı mı indirmem gerekli?

Bildiğim kadarıyla mi fit uygulaması ile arayüz atılamıyor eğer ios kullanıyorsanız AmazTools isimli uygulamayı kullanarak arayüzü aktif edebilirsiniz, android’i bilmiyorum maalesef.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Evet, o program ile atlılıyor.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Nasıl attınız ? Bana da anlatabilir misiniz ?
Play Store'dan MiBand4 uygulamasını indirdim. Uygulamadaki menüden kendi duvar kağıdını yüklemeyi seçtim. Daha önce indirilenler klasöründe olan dosyaları seçtim. Sonra Mi Fit uygulamasındaki yerel ekranlar bölümünden bulup bilekliğime ayarladım.