Mi Band 4 almak mantıklı mı?

Bu konuyu okuyanlar

Jokzilla2626

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
SA arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Mi Banda 4 300 TL'den 200TL'ye düştü. Ben de aldım, vücut geliştirme ile uğraşıyorum sizce iyi mi yapmışım yoksa gereksiz mi olmuş ? kötü mü yapmışım ?

Reaksiyon puanı
16,118
iyi yaptın gece kaç saat uyuduğunu görürsün tabi bluetooth açık olucak.
zararlı değil.

KarakKartalAtiba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
SA arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Mi Banda 4 300 TL'den 200TL'ye düştü. Ben de aldım, vücut geliştirme ile uğraşıyorum sizce iyi mi yapmışım yoksa gereksiz mi olmuş ? kötü mü yapmışım ?
Ben bundan 2 gün önce babama aldım ve çok kaliteli ve yararlı bir ürün. Babam spora başladı ve çok yardımcı oluyor attığı adım+yaktığı kalori+ne kadar uyuduğu+Nabız hızı kalp atış hızı+hava durumu ve telefonda buna özel uygulaması var bağlarsan telefona gelen aramalar+bildirimler (istersen) saatine'dae gelebilir ve uygulamayı bağlarsan tüm verileriniz uygulamaya düşer yani sıkı takip eder. Diyeceksin ki ben zaten aldım ne anlatıyorsun:) Yani almakla çok mantıklı ve doğru birşey yapmışsın zaten vücut geliştirmeye'de başlamışsın.

Jokzilla2626

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ben bundan 2 gün önce babama aldım ve çok kaliteli ve yararlı bir ürün. Babam spora başladı ve çok yardımcı oluyor attığı adım+yaktığı kalori+ne kadar uyuduğu+Nabız hızı kalp atış hızı+hava durumu ve telefonda buna özel uygulaması var bağlarsan telefona gelen aramalar+bildirimler (istersen) saatine'dae gelebilir ve uygulamayı bağlarsan tüm verileriniz uygulamaya düşer yani sıkı takip eder. Diyeceksin ki ben zaten aldım ne anlatıyorsun:) Yani almakla çok mantıklı ve doğru birşey yapmışsın zaten vücut geliştirmeye'de başlamışsın.
Çok sağ ol reis

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Ürün güzel ama
-uyku takibinde rem uykusu yok.
-yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Kordonunda bir yer yırtıldı. Yenisini almak zorunda kaldım.
-arada kolunu kaldırdığında ekran açılmıyor
bunlar eksileri. başka da bir eksisi şu an aklıma gelmiyor

Reaksiyon puanı
8,023
Geçen hafta salı günü aldım memnunum. Yaktığın kaloriyi kaç saat derin kaç saat hafif uyuduğunu falan bir sürü şeyi raporluyor.

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Hayırlı olsun. Güzel bir seçim olmuş.

Jokzilla2626

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
200TL iyi almışsın bence, 250-300TL diye hatırlıyorum ben o bilekliği. Güle güle kullan.
hepsiburada'da 200'e düşmüş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı Olsun kötü yapmamışsın.
bir an kötü yapmışsın diye okudum.

NxeS

Asistan
Reaksiyon puanı
119
mi band 3 kullanıyorum. 4'e geçmedim pek artısı yok diye. 5'e bakıyorum onda da pek bir artı yok. 3 ile devamke. 6,7,8 bekliyorum

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Ben de 195₺ almıştım ben de 5in satışa çıkmasını bekliyorum

Onuroymk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim ben 4 ay önce 160tlye aldım hatta çok hevesle ama gerçekten bom boş bluetooth bağlamassan zaten bir icratı yok koşu bandında mesela eğimli yürüş yapıyorsun bunu ölçemiyor yada her hareket için kalori yom çünkü sadece kol eğilip kalkmadan ölçüm yapıyor uykuyu denedim malesef tutarlı çıkmadı adımı iyi ölçüyor kolumda aksesuar olsun saat göstersin den pek fazlası değil 1 ay kullandım sattım

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
iyi yapmışsın ben 5'i bekliyorum