Mi 8SE VS Mi 9SE

Bu konuyu okuyanlar

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13

2780 tl fiyat biçmiş ne diyorsunuz arkadaşlar ben tasarımının özellikle arkadaki o gold rose rengini beğendim keza 9se de çok hoş sizce birazdaha zorlayıp onumu alayım.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bence Mİ9T al batarya ve işlemci olarak Mİ9 SE modelinden daha iyi

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Ben hala Mi 9T al diyorum.Ben şu anda telefon alacak olsam kesin Mi 9 T alırdım.

consolewriteline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Mi 9 SE daha estetik, kibar ve yıllar sonra elinizde tutmaktan keyif alacağınız bir cihaz.
Donanım ve yazılım olarak da daha iyi

Şayet cihazın sorunlarını ve fiyat farkını yok sayarsanız alın
eğer cihaz görüntüsü ve performans önemli ise sizin için Meizu Note 9 alın

Mi 8 SE en büyük sorunu çirkin görüntüsü

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Mi 9 SE daha estetik, kibar ve yıllar sonra elinizde tutmaktan keyif alacağınız bir cihaz.
Donanım ve yazılım olarak da daha iyi

Şayet cihazın sorunlarını ve fiyat farkını yok sayarsanız alın
eğer cihaz görüntüsü ve performans önemli ise sizin için Meizu Note 9 alın

Mi 8 SE en büyük sorunu çirkin görüntüsü
hocam görüntüsü cidden çok güzel donanımlarıda beni yeterince tatmin edecektir. Sorunlar derken?

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Cihaz global sürüm değil, band 20 olmayan bir cihaz. Özellikle kırsal kesimlerde şebeke sorunu yaşarsınız. Şehirde de sıkıntı yaşamanız muhtemel. Rom işlerinden anlamıyorsanız tavsiye etmem. Ayrıca imei atılmış şekliyle 1350/1400 liradan satanlar vardı bu cihazı. Alacaksanız ithalatçı garantili değil de o şekilde almanız tavsiye ederim. Cihazı aldığınız kişi ithalatçı garanti servisinden daha çok yardım eder bir sıkıntı çıktığı takdirde. Yine de siz daha önce Xiaomi kullanmış olan arkadaşlara sorun. Kendi cihazları ne kadar sürede bozulmuş bir fikir alın derim. Çünkü illaki bozulmuştur :)

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Cihaz global sürüm değil, band 20 olmayan bir cihaz. Özellikle kırsal kesimlerde şebeke sorunu yaşarsınız. Şehirde de sıkıntı yaşamanız muhtemel. Rom işlerinden anlamıyorsanız tavsiye etmem. Ayrıca imei atılmış şekliyle 1350/1400 liradan satanlar vardı bu cihazı. Alacaksanız ithalatçı garantili değil de o şekilde almanız tavsiye ederim. Cihazı aldığınız kişi ithalatçı garanti servisinden daha çok yardım eder bir sıkıntı çıktığı takdirde. Yine de siz daha önce Xiaomi kullanmış olan arkadaşlara sorun. Kendi cihazları ne kadar sürede bozulmuş bir fikir alın derim. Çünkü illaki bozulmuştur :)

neden daha sonra bu imei vs patlak verirse paramla rezil olmak istemiyorum 3 bin verip hb dan getirtmeye razıyım hocam.

consolewriteline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
imei'yi atma yöntemlerde alternatifler ve farklar var sanırsam çünkü bazı durumlarda imei kaybolabiliyor bkz link -> diğer sayfalara da bakın.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Size bu fiyat aralığındaki en mantıklı cihazları zaten söyledim. Siz önerileri duymak değil kendi seçtiğiniz cihaz hakkında olumlu sözler duymak istiyorsunuz. Size başarılar dilerim, umarım istediğinizi bulursunuz.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286

2780 tl fiyat biçmiş ne diyorsunuz arkadaşlar ben tasarımının özellikle arkadaki o gold rose rengini beğendim keza 9se de çok hoş sizce birazdaha zorlayıp onumu alayım.
ki cihazda ne o fiyatları hak etmiyor. Zarar edersin

İbrahimm.ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
piyasa bu durumdayken telefon almak delilik olur. 1 sene önce pocophonef f1 i 2300tl ye ithalatçı garantili olarak aldım şuan cihaz 3000tl altında bulunmuyor. Mİ 8SE ve Mİ 9SE modelleri orta segment cihazlar ancak bataryaları düşük. Hatta mi 9T ye haddinden fazla fiyat biçiliyor.

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13
piyasa bu durumdayken telefon almak delilik olur. 1 sene önce pocophonef f1 i 2300tl ye ithalatçı garantili olarak aldım şuan cihaz 3000tl altında bulunmuyor. Mİ 8SE ve Mİ 9SE modelleri orta segment cihazlar ancak bataryaları düşük. Hatta mi 9T ye haddinden fazla fiyat biçiliyor.

hocam teoride her şey uygulamada uymayabilir. Mi9se 3070 Mah evet ama ekran diğer rakiplerine göre daha küçük bu nedenle hemen hemen aynı ekran süresini alabiliyorsunuz.