mi 6 vs note 9

atakans203

Üyecik
Merhaba arkadaşlar MI6 im var şuanda note 9 almayı düşünüyorum almaya değermi bilemiyorum ve telefonumun ekranı değişti garanti den çıkmış olabilir ekranda sadece siyah ekran açınca anca belli olan 2 nokta var ben satacağım adama bütün kusurlarını göstersem MI6 yıl satacağım adama ekranın değiştiğini söylemesem günah olurmu

Special Forces

Profesör
Merhaba arkadaşlar MI6 im var şuanda note 9 almayı düşünüyorum almaya değermi bilemiyorum ve telefonumun ekranı değişti garanti den çıkmış olabilir ekranda sadece siyah ekran açınca anca belli olan 2 nokta var ben satacağım adama bütün kusurlarını göstersem MI6 yıl satacağım adama ekranın değiştiğini söylemesem günah olurmu

Kesinlikle Note 9 almaya değer :)

Uğur B

Doçent
nihat hatipoğluyla note 9 a doğru note 9 a geçince net olarak kalite farkını hisssedersin

Sucrofe

Profesör
O kadar para vermeye değmez. Açıkçası, Note 9 alınmasını mantıklı bulmuyorum. Ara model gibi olmuş bu telefon. Sanki "asıl bomba S10'da" dermişcesine Note 9'u çıkarttılar gibi. Hepsiburada'da 5700 TL civarında şu an, değeceğini düşünmüyorum.

Bro sen cihazın tüm kötü özelliklerini söyle karşıdaki adamada yazık günah,note 9 alabilirsin veya s9 plus.

Bireysel kullanıcıya satar iken xiaomi ürününün ithalatçı olduğunu söyle garanti dışı bıraktım demene gerek yok. Ekran değişmiş ise bunu belirtmelisin bu belirtilmesi gereken bir detay.