Mi 11 pro mu? One plus 9 pro mu?

Bu konuyu okuyanlar

Abdoo2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Konu uygun bölüme taşındı. -Umut Çelik

Son düzenleyen moderatör:

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,378
Alacak olsam Oneplus 9 pro alırdım.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bu hafta OnePlus haftaya Xiaomi lansmanı var. Tanıtılmadan bir şey demem doğru olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam da, neden? Iphone 11 Pro gibi muhteşem bir premium deneyim yaşatacak cihaz varken android almak hata olur.
Neden hata olsun? Güncellik, daha iyi ekran deneyimi, kamerada daha iyi fotoğraf performansı gibi konulardan dolayı tercih edilebilir. Uzun kullanım vs. demeyin Android amiral gemileri de uzun kullanım sunar.

Son düzenleme:

Abdoo2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tamam da, neden? Iphone 11 Pro gibi muhteşem bir premium deneyim yaşatacak cihaz varken android almak hata olur.

Ayrıca merak ettim de, android sevme sebebiniz nedir?
Bana göre android daha özgür,
Örneğin APK

Bu hafta OnePlus haftaya Xiaomi lansmanı var. Tanıtılmadan bir şey demem doğru olmaz.

Neden hata olsun? Güncellik, daha iyi ekran deneyimi, kamerada daha iyi fotoğraf performansı gibi konulardan dolayı tercih edilebilir. Uzun kullanım vs. demeyin Android amiral gemileri de uzun kullanım sunar.
Peki tanitildiktan tekrar görüşlerinizi bekliyorum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Konu uygun bölüme taşındı. -Umut Çelik
İkisinden hangisini alırsan al memnun olacağını düşünüyorum.

Ayrıca merak ettim de, android sevme sebebiniz nedir?
11 Pro dediğin gibi çok iyi bir cihaz ama daha öncede söylediğim gibi android yada ios kullanmak kişisel tercihtir.Bunun için kişiyi sorgulamak doğru değil.Konuda bahsedilen android cihazlarda giriş seviyesi cihazlar değil.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Pro sadece Çin'e özel olduğu için OnePlus 9 Pro'yu Ultra ile kıyaslarsak Mi 11 Ultra diyorum. Hâlâ Xiaomi'ye amiral gemisi yapamıyor diyen varsa teknoloji bilgisinden şüphe etsin.