Mi 10T Pro 128GB alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

KTMR

Asistan
Annem için bir telefon almayı planlıyorum. Böyle 5-6K'nın üstüne çıkmayacak, iyi bir kamera ve iyi bir hafızası olacak. Bazı yerlerde baktım Mi 10T Pro'yu çok öven var. Telefona bakayım dedim. Özellikleri cidden hoşuma gitti. Bunu almayı planlıyorum.

Birde attığım linkte başlıkta Xiaomi Türkiye Garantili yazarken açıklama kısmında Resmi Distribütör Garantili yazıyor. İkisi de aynı mı?

yolcu35

Profesör
Annem için bir telefon almayı planlıyorum. Böyle 5-6K'nın üstüne çıkmayacak, iyi bir kamera ve iyi bir hafızası olacak. Bazı yerlerde baktım Mi 10T Pro'yu çok öven var. Telefona bakayım dedim. Özellikleri cidden hoşuma gitti. Bunu almayı planlıyorum.

Birde attığım linkte başlıkta Xiaomi Türkiye Garantili yazarken açıklama kısmında Resmi Distribütör Garantili yazıyor. İkisi de aynı mı?
İkiside aynı şey. Güzel cihaz olması gerek 9 modeli çok tutulmuştu.

alpotter

Profesör
Ben almam.
Xiaomi arayüz ve yazılımı pek hoşuma gitmediğinden almam, ancak bu fiyatlardaki en donanımlı cihaz. Alınabilir.

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Böyle bir donanım bu fiyata oldukça iyi, alınır. Xiaomi biraz yazılım kısmında problemli olsa da o da zamanla düzelecektir.

SmokeXD

Dekan
Ben de almayı planlıyorum özellikleri güzel ama işte markası korkutuyor. Xİaomiye karşı bir ön yargım var.

Almanı tavsiye etmem.Kağıt üzerinde özelliklere bakıldığında insan heyecanlanıyor ama Xiaominin yazılımsal hataları düşünüldüğünde alınmaması en mantıklı seçenek gözüküyor.O fiyatlarda Se 2020,P30,ikinci el Xr gibi yazılım sorunu olmayan ömürlük cihazlar var.Bu cihazlardan birini almanı tavsiye ederim.İyi forumlar.

SDN Son Haberler

Son mesajlar