Mi 10T Lite alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

abisbs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Daha telefonun Türkiye satışı çıkmadı fakat yurtdışı cihazı olarak satan yerler var sizce bu özellikteki bir telefon 2700tlye alınır mı?

Nebulas7234

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Eğer yurtdışı bir sorun çıkmaz diyorsan kesinlikle alınır yurtdışı konusunda çok bilgim yok bilenlere sorabilirsin

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Her zaman Türkiye Garantili cihaz öneririm.

abisbs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Eğer yurtdışı bir sorun çıkmaz diyorsan kesinlikle alınır yurtdışı konusunda çok bilgim yok bilenlere sorabilirsin
İmei konusunda değil de yeni telefon olduğu icin acaba yazılımsal vs bir sorunu cikar mi endisesindeyim

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
İmei konusunda değil de yeni telefon olduğu icin acaba yazılımsal vs bir sorunu cikar mi endisesindeyim
Çoğu yeni modelde sorunlar olabiliyor ama bunlar düzeltilemeyecek kadar büyük sorunlar değil güncellemeyle düzeltiliyor. Mesela Realme 7 Pro ilk çıktığında videoda ses kaydı gerçekten kötüydü ama şu an gelen güncellemelerle daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 10T Lite resmi olarak gelse 4000 üstü olacağını düşünüyorum bu yüzden 2700'e Mi 10T Lite gayet iyi.

abisbs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Türkiye fiyatı daha belli olmadığı için fiyat konusunda şüphede kaldım. Sizce Türkiye fiyati yaklaşık ne kadar olur 2700e garantisiz almaya değer mi

abisbs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Çoğu yeni modelde sorunlar olabiliyor ama bunlar düzeltilemeyecek kadar büyük sorunlar değil güncellemeyle düzeltiliyor. Mesela Realme 7 Pro ilk çıktığında videoda ses kaydı gerçekten kötüydü ama şu an gelen güncellemelerle daha iyi.

Mi 10T Lite resmi olarak gelse 4000 üstü olacağını düşünüyorum bu yüzden 2700'e Mi 10T Lite gayet iyi.
Sağ olun cevabınız için

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Mi 10T Lite alabiliyorken Realme 7 almanın hiçbir mantığı yok. Garanti demeyin bu forumda en çok garantisiz cihaz öneren kişi sizsiniz.
Realme 7 almanın mantığı yazılım.Xiaomi ne zaman yazılımı adam eder,tüketiciye o güveni verir o zaman öneririz.Ben insanların bu kadar şikayetçi olduğu bir ortamda Xiaomi önermek içimden gelmiyor.Konuyu açan kişi Mi 10t lite almak istiyorsa alsın.Kendi bilir.Ben kendi düşüncemi yazdım.

abisbs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Acikcasi o fiyata alicam gibi arkadaşlar

Realme 7 almanın mantığı yazılım.Xiaomi ne zaman yazılımı adam eder,tüketiciye o güveni verir o zaman öneririz.Ben insanların bu kadar şikayetçi olduğu bir ortamda Xiaomi önermek içimden gelmiyor.Konuyu açan kişi Mi 10t lite almak istiyorsa alsın.Kendi bilir.Ben kendi düşüncemi yazdım.
Hocam niye böyle dediniz sorunu nedir Xiaomi nin tam olarak

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Acikcasi o fiyata alicam gibi arkadaşlar

Hocam niye böyle dediniz sorunu nedir Xiaomi nin tam olarak
Hocam kamera yazılımı kötü.Arayüzde buglar var.Çok akıcı bir deneyim sunmuyor.Son dönemde Xiaomi bana güven vermiyor.Sen güveniyorsan buyur al benim bir itirazım yok.

abisbs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Hocam kamera yazılımı kötü.Arayüzde buglar var.Çok akıcı bir deneyim sunmuyor.Son dönemde Xiaomi bana güven vermiyor.Sen güveniyorsan buyur al benim bir itirazım yok.
Sağ olasın hocam ama sanırım alıcam gibi