🔥 Öne Çıkan Konular

Anket MHP'den Hakaret Davasına Ozan Arif'ten Cevap

Bu konuyu okuyanlar

Fussilet

Öğrenci
Katılım
3 Ocak 2022
Mesajlar
20
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
44

MHP'den Hakaret Davasına Ozan Arif'ten Cevap

MHP'DEN HAKARET DAVASINA OZAN ARİF'TEN CEVAP​

Milliyetçi Hareket Partisi Ozan Arif hakkında hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Konuyla ilgili Ozan Arif (Arif Şirin) cevap verdi.​

Milliyetçi Hareket Partisi Ozan Arif hakkında hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Konuyla ilgili Ozan Arif (Arif Şirin) cevap vererek, "Biz sanatçıyız, Ozan deyince akla ne gelir bu millet çok iyi bilir. Halk Ozanlarının çeşitli ürünleri vardır; bu benim "ŞEREFSİZ" isimli destanımda böyle bir üründür" dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Avukatı Yücel Bulut tarafından yapılan açıklamada; "Arif Şirin (Ozan Arif) isimli şahsın kamuoyuna yansıyan hakaret dolu beyan ve ifadeleri nedeniyle, gerekli hukuki süreç başlatılmış olup; adı geçen hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur. Şüpheli hakkındaki hukuki süreç titizlikle takip edilecektir." denmişti.

Ozan Arif'in cevabı gecikmedi:

Biz sanatçıyız, Ozan deyince akla ne gelir bu millet çok iyi bilir. Halk Ozanlarının çeşitli ürünleri vardır; bu benim "ŞEREFSİZ" isimli destanımda böyle bir üründür. Beni bir terzi olarak nitelendirirseniz, bu benim diktiğim bir elbisedir.Ama bu elbiseyi dikerken, bu Ahmet'in elbisesi, Mehmet'in elbisesi yahut Ayşe'nin, Fatma'nın elbisesi demedim. Ben bir "Şerefsiz" elbisesi diktim. Bu elbiseyi birileri kendine yakıştırıyorsa benim diyeceğim bir lafım yoktur. Söyleyecek bir sözüm olmaz. Ben söylediğim her sözün arkasındayım. Bunun bir şekilde mahkemeye taşınmasını da manidar buluyorum.İddia edenler, iddialarını ispatlamakla mükelleftirler. Böyle bir destanın, "şerefsiz" isimli destanın falancaya ait diye iddia edenler ona ait olduğunu ispatlarsalar şeriatın kestiği parmak acımaz" dedi.

KAYNAK: KAPSAMHABER
 

Son mesajlar

Üst