MHK Üyesi Hamza Mısır'ın Tweetleri Tepki Topladı!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,169
Reaksiyon puanı
629
Puanları
113
Yaş
23
Yeni atanan Merkez Hakem Kurulu'nda yer alan Hamza Mısır'ın yıllar evvel attığı tweetler, özellikle F.Bahçeli taraftarların tepkisini topladı.
MHK üyesi Hamza Mısır'ın tweetleri tepki topladıMerkez Hakem Kurulu'nda (MHK) istifa eden Yusuf Namoğlu yerine başkanlık görevine Sabri Çelik getirildi.
Yeni Merkez Hakem Kurulu'nda yer alan Hamza Mısır'ın yıllar evvel attığı tweetler ise sarı-lacivertli taraftarları adeta çılgına çevirdi.
Taraftarlar, Fenerbahçe'ye olan kinini açık bir şekilde dile getiren Mısır'ın yeni yönetim kurulunda yer almaması için TFF'yi mesaj yağmuruna tutuyor.
İşte Mısır'ın tepki toplayan tweetleri:
hamza-misir_669.jpg

mhk_9317.jpg

mhk_2832.jpg

hamza-misir_6657.jpg


TFF 2008'DE DAVA AÇMIŞTI
Ayrıca hatırlanacağı gibi TFF, 2008 yılında Hamza Mısır hakkında manevi tazminat davası açmıştı.
İşte federasyondan yapılan o açıklama:
"Türkiye Futbol Federasyonu Hukuku Kurulu, futbol hakemi Hamza Mısır hakkında ceza ve manevi tazminat davası açma kararı aldı. Hamza Mısır'ın Futbol Extra dergisinin Ağustos 2008 sayısında yer alan röportajını inceleyen Hukuku Kurulu, Mısır'ın hakem camiası, MHK ve kulüpler ile ilgili gerçeği yansıtmayan iddiaları üzerine harekete geçti. Hamza Mısır'ın gerçekdışı iddialarının Türkiye Futbol Federasyonu'nu, kurullarını ve kulüpleri zan altında bıraktığını düşünen Hukuk Kurulu "basın yoluyla işlenen haksız fiil" kapsamı altında dava açmayı uygun gördü."
tff_7290.jpg


Kaynak: EnsonHaber
 

Son mesajlar

Üst