Meyan

Bu konuyu okuyanlar

flz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Meyan,2005 yılının Ekim ayında Ali Fehmi Turan <br />tarafından Ankara da kuruldu.Daha sonra gruba gitarist olarak dahil olan Burak Demir ve bass gitara geçen Melih yorulmaz ile grup 3 kişilik kadrosuna kavuştu.Albüm <br />projesi için birleşen grup Burak Demir aranjörlüğünde Anakara Sırr Stüdyolarında 10 parçalık albüm kaydını <br />4 ay da bitirdi.Albüm kayıtlarından sonra davulcu <br />arayışına giren Meyan,Ankara nın sayılı davulcularından <br />Sabri İnce ile anlaştı ve gruba dahil etti. <br />Böylece Meyan,kemik kadrosunu oluşturdu. <br />Proje grubu olan Meyan,sürekli bar programlarına sıcak bakmadığı için adını büyük konserler vererek onbinlerce <br />kişiye duyurdu ve bir çok amatör gruba demo <br />kayıtlarında ve aranjelerinde yardımcı oldu.<br />Halen yapımcı şirketler ile sıcak temasları olan Meyan ın <br />ilk albümü çok yakında raflarda ki yerini alacak..Bu yıl 12. si düzenlenen ROXY Müzik Festivalinde yüzlerce grup <br />arasından finale kalan Meyan, aynı zamanda Üniversiteler arası Sony Ericsson un düzenlediği UNISTAR <br />yarışmasında da finale kalmıştır. Halen aktif olarak müzik dünyasında ilerlemektedir…<br />Vokal-Gitar: Ali Fehmi Turan <br />Gitar: Burak Demir<br />Bass: Melih Yorulmaz[<br />Davul: Sabri İnce <br /> <br />Kaynak: www.meyan.org<br /><br />
mmgh9.jpg
<br /><br /><br /><br />
76716621ds5.jpg
<br /><br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=hgzEXmXQEHM<br />

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
Bilgi için teşekkürler..

Şarkıyı beğendiğim söylenemez :L. Biraz daha çalışmaları lazım bence :*. yolları açık olsun .. (A) :)

RuNaL

Müdavim
Reaksiyon puanı
71
neden sevmedin warko gayet güzel :)

biliyordum bu grubu :)

bu arada zevkine karışmak gibi oldu özür :)

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
RuNaL dedi ki:

Sorun değil dostum.
Müzik gayet güzel ama vokal bence çokta iyi değil. Back vokal daha güzel söylüyor .. :D

RuNaL

Müdavim
Reaksiyon puanı
71
warkortali dedi ki:
RuNaL dedi ki:

Sorun değil dostum.
Müzik gayet güzel ama vokal bence çokta iyi değil. Back vokal daha güzel söylüyor .. :D

söyleyelim yer değiştirsinler ilgilen flz :)

flz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence çok hoş bir sesi var vokalin baya takip edenleride var boş deyiller yani.Warko bana dinlettiğin bir çok sesten daha iyi bunlar canım :p

RadioHead

Asistan
Reaksiyon puanı
4
meyanı 1.5 senedir takip ediyorum güzel coverları vardır.belli bir hayran kitleside oluşturdular.benim tarzım değil ama başarılılar;)