İpucu Metaverse Ne Anlama Gelmektedir.

Bu konuyu okuyanlar

technomind

Profesör
Emektar
Katılım
19 Nisan 2011
Mesajlar
4,978
Reaksiyon puanı
69
Puanları
48
Metaverse, Matrix'in sanal bir evreni olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı Metaverse'ye sanal evren de de denilmektedir. Metaverse geleceğin internetidir. […]

Metaverse, Matrix'in sanal bir evreni olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı Metaverse'ye sanal evren de de denilmektedir. Metaverse geleceğin internetidir. Pek çok teknoloji devi ve sosyal medya platformları Metaverse’ye dev yatırımlar yapmaktadır.
Metaverse-Ne-Anlama-Gelmektedir-1024x571.png

Metaverse Konserleri Her Geçen Gün Artmaya Devam Ediyor
Son zamanlarda oldukça merakla takip edilmekte olan Metaverse, evreninde bu sefer dünyaca ünlü Kanadalı pop şarkıcı Justin Bieber boy gösterdi. Özellikle son dönemlerde sosyal medya platformlarında infulencerlerin ilgi odağı olan Metaverse evreninde bu sefer Justin Bieber rüzgarı esti. 18 Kasım’da sahnede hayranları ile buluşan Justin Bieber Metaverse evrenine son derece önemli bir adım atmış oldu.
metaverse.jpg

Metaverse’de Markaların Büyümesi
Geleceğin interneti olarak bilinen Matrix’in sanal evreni Metaverse son zamanlarda oldukça fazla merak edilmektedir. Sizler için Metaverse evreninde gelişen markaları araştırdık.
  • Microsoft Mesh
  • Facebook Metaverse
  • Coca Cola NFT Koleksiyonu
  • Nvidia-BMW İş Birliği
  • Gucci Roblox İş Birliği
  • Clinique

Metaverse-Ne-Anlama-Gelmektedir-1-1024x571.png

İnfluencerlar’a Dev Rakip Çıktı: Metaverse
İnstagram, Youtube, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanan saymış olduğumuz bu sosyal medya uygulamalarından ek gelir kazancı elde eden İnfluencerlar’a oldukça dev bir rakip çıktı. Metaverse işte tam da bu noktada İnfluencerların inetnetin geleceği olarak adlandırılıp Matrix’in sanal evreni olarak bilinen Metaverse karşısında ne yapacakları oldukça merak konusu.

Alıntı : Metaverse
 
Üst