Metacafe'ye Para Kazanan Video Gönderme

Bu konuyu okuyanlar

ayildiz78

Öğrenci
sevgili SDN yöneticileri metacafe sitesine video yollayıp para kazanma sistemi var ve ben bu siteye video yüklemek istiyorum ama nette hiçbir yerde bulamadım gerekli bilgiyi bana yadımcı olursanız çok teşekkür ediyorum

Ahmethz

Rektör
Emektar
öncelikle merhaba konu başlığını düzeltelim, üye değilsen register dan kayıt olacaksın kaydınla giriş yaptıktan sonra üst menüde submit yazısına tıklaycaksın dosyanı göndereceksin (yükleyeceksin)

ayildiz78

Öğrenci
başlık için özür dilerim benim demek istediğim metacafenin videolar izlendikçe para kazandırma sistemi nasıl bağlantı kuruluyor ? yani diyelim videom çok izlendi para kazandım bu parayı nasıl ödüyor ?onu soracaktım yardımcı olursanız teşekkür

Ahmethz

Rektör
Emektar
sonuçta üye olurken adını soyadını vs bilgilerini veriyorsun, parayı ödüyorlar fakat nasıl ödeniyor tam bir bilgim yok :I

Downsat

Profesör
Öncelikle video tamamen sana ait olmalı. Başkasının videosunu kullanırsan, izlenme rekorları kırsan bile bir işe yaramaz.

Mesela bu video: http://www.metacafe.com/watch/748954/adobe_christopher_brennan/

Producer Rewards'a kayıtlı. Buraya kayıt yapabilmek için videonu bilindiği gibi yükleyecek ve yükleme sonlarında Produce Rewards'a kayıt edeceksin.

Bir gün reyting yaparda bir şeyler kazanabilirsek, ödemeleri nasıl yaptıklarını size bildiririz. ;)

ayildiz78

Öğrenci
bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden herkese teşekküler.özellikle SDN yönetimine

SDN Son Haberler