Mesut Özil'den Transfer Açıklaması! Ayrılıyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
mesut_ozil_acikladi_sezon_bittiginde_1494415041_179.jpg

Eleştirilmesi konusunda da konuşan Mesut Özil, geleceği hakkında da sezon sonunda her şeyin netleşeceğini dile getirdi.

"Eleştirilmek beni güçlendiriyor"

Bu sezon Arsenal formasıyla Premier League'de 7 gol, 7 asistlik bir performans sergileyen Alman oyuncu ''Beklentiler çok yüksek. Bu da bana pozitif yansıyor. Eleştirilmek beni güçlendiriyor. Ben gerçekten ne yapabileceğimi biliyorum. Real Madrid'de oynadım, Almanya'da oynadım. Övgü de oldu, eleştiri de. Bunlar beni güçlendiriyor'' dedi.

Kendisi için Arsene Wenger'in görüşlerinin önemli olduğunu söyleyen Mesut, ''Benim için en önemlisi menajerin ne düşündüğüdür. Çünkü onun fikri iyi olup olmadığınızı gösterir. İstatistiklerim elimden gelenin en iyisini yaptığımı gösteriyor'' dedi.

"Geleceğimle ilgili görüşme yapacağız ve karar vereceğiz"

Hakkında çıkan transfer ve yeni sözleşme iddialarına da cevap veren yıldız oyuncu ''Daha önce de söylediğim gibi Arsenal'de mutluyum. Arsenal her oyuncunun önündedir ve buna saygı duyuyorum. Geleceğimle ilgili sezon bittiğinde kulüple bir görüşme yapacağız ve karar vereceğiz. Şu an sadece bir amacımız var o da ligi ilk 4 içinde bitirebilmek'' şeklinde konuştu.