• OPPO Watch Free inceleme!

    AMOLED ekranlı ve nispeten daha uygun fiyatlı akıllı saat OPPO Watch Free modelini inceledik. İşte özellikleri!

Messenger İçin Beklenen Özellik Geldi!

Bu konuyu okuyanlar

Türk Gücü

Asistan
Katılım
22 Mart 2017
Mesajlar
302
Reaksiyon puanı
136
Puanları
43
Yaş
32
Messenger'e yeni özellik... Facebook, mesajlaşma uygulaması Messenger'a sohbetleri daha keyifli hale getirecek bir özellik sundu.

messenger-icin-beklenen-ozellik-geldi--2771925.Jpeg


Facebook, WhatsApp'ta olduğu gibi bir diğer mesajlaşma uygulaması Messenger'a da geçtiğimiz günlerde hikayeler özelliğini getirerek işin suyunu çıkarmayı başarmıştı. Facebook bugün ise Messenger sohbetleri daha keyifli hale getirecek iMessage'dan esinlenme özellik olan tepkiler özelliğini kullanıma sundu.

İlk etapta iOS ve Android cihazlardaki Messenger uygulamasına gelen tepkiler özelliği sayesinde kullanıcılar gelen mesajlara emojiler ile tepkisini gösterebiliyor. Ancak şimdilik bu tepki seçeneği aşk, gülümseme, üzülme, sinirlenme, şaşırma, evet ve hayır seçenekleri ile kısıtlı.

Tahminlere göre bu özellik sevileceği için ilerleylen zamanlarda Messenger'da yer alan tüm Sticker'lar tepki özelliğinde kullanılabilecek. Son olarak Messenger Tepkiler özelliğinin henüz Türkiye'de tam anlamıyla sunulmadığını OTA üzerinden kademeli olarak kullanıcılar ile buluşacağını belirtelim.

--2771924.Jpeg


kaynak: gazetevatan
 

Son mesajlar

Üst