Messenger Hataları ve çözümleri

Bu konuyu okuyanlar

elci63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm
arkadaşlar benim msn de bir sorun var ama kodlar arasına baktım bulamadım 810003c1 kodu diyor
ben uzantılı msn aldım ondan olabilirmi.. açılmadı ama kayıt başarılı dedi beni aydınlatırsanız çok sevinirim.. şimdiden teşklr.

musagultekin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
benim pc de webcam yok ama msnde sürekli var gözüküyor birisi webcam açma sitegi yoladıgında kabul ettigimde hata veriyor acaba ekran kartından filanmı oluyoo? :S

CAGRIBEYKANTURA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaslar yeni formattan sonra yüklemis oldugum Windovs Live Maillerine tiklayincabu hata kodunu veriyor bana yardimci olursaniz sevinirim
Sunucu Hatası: 0x80048823
Sunucu: 'http://mail.services.live.com/DeltaSync_v2.0.0/Sync.aspx'
Windows Live Mail Hata Kimliği: 0x80048823

FATAL1TY01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende bu sorun bugün ortaya çıktı Windows Live Messenger 9 kullanıyorum MSN i açıyorum hiçbir hata vermeden 10 saniye sürmüyor MSN geri kapanıyor bağlanmayı tekrar deniyorum oturum açılıyor gene kapanıyor bunun nedeni nedir sabahtan beri uğraşıyorum çözemedim silip tekrar kurdum düzelmedi sistem geri yükleme de yapamamam geri yükleme noktası yok :S

EDiT:Arkadaşlar uzun uğraşlarımdan sonra en son çare olarak ComboFix ve HijackThis ile tarattım sorun düzeldi çok şükür.Ayrıca bu iki program gerek Messenger hatalarının gerekse sistem hatalarının üstesinden geliyor.

ComboFix RapidShare: Easy Filehosting
HijackThis 2.0.2 RapidShare: Easy Filehosting
ComboFix & HijackThis RapidShare: Easy Filehosting

girnelix

Asistan
Reaksiyon puanı
3
selamlar fire fox kurdum şimdi eposta aç ispanyolca çıkıyor?
bunu nasıl düzeltebilirim.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
selamlar fire fox kurdum şimdi eposta aç ispanyolca çıkıyor?
bunu nasıl düzeltebilirim.
Varsayılan tarayıcıyı Internet Exporer yapmak zorundasın. Yoksa bu hatayla sürekli karşılaşacaksın.

Janhord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Msn hata kodu 80072745
biri bana yardımcı olabilirmi yoksa deliricem msn hata kodu 80072745 sitede bulunan tüm yönergeleri izledim ama olmadı nette bulunan tüm işlemleride yaptım yine olmadı bir türlü anlayamıyorum ayrıca hata kodunu inceleyince aşağıdaki resimde gibi bir sorun çıkıyor sizde bu neden olabilir bana yardımcı olursanız sevinicem.Ayrıca modemim markası U.S.Robotics 4 portlu diz üstü bilgisayarımı modeme bağlayınca msn ye girdiğimde aynı hatayı almıyor rahat bi şekilde giriyorda neden burda olmuyor lütfen yardım ediniz, yoksa en sonunda format atmak zorunda kalıcam pc ye ama bununda yararllı olucağını sanmıyorum lütfen yardım edin cevaplarınızı bekliycem

trimdat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben kişi listesi al ve kişi listesi kaydet seçeneklerine tıkladığım zaman hata vermiyor fakat ekrana hiç birşey çıkmıyor....
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim....

tadesc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba msn lıve da adresımı ve parolamı hatırla dıyorum kapa ac yapdıkdan sonra ne adresım nede parolam var kaybolmus nasıl duzeltebılırım hayırlı gunler

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Merhaba SDN.
Şu aralar WLM ile başım belada. Eski bir bilgisayarıma daha önce çalışan ama şimdi nedense çalışamayan WLM 14.0.8117.416 sürümünü yükledim fakat; ne yaptıysam oturum açamadım. Sürekli olarak 80072ee2 hatası veriyor. İnternetteki tüm bilgileri denedim ama sonuç alamadım. Bunun yanında windows sitelerine erişemiyorum. XP Home yükledim olmadı, XP Pro yükledim sorun aynı, format delisi oldu makina. Eğer bu hata kodu ve sitelere girememe olayını yaşayan, ya da yaşayıp da bu durumu atlatan arkadaşlar varsa çözüm yollarını bizimle paylaşsın. (Not: işletim sistemi XP)
Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
0x80ee0023 arkadaşlar yaa dün format attım vista kurulu her şey güncel ama bu hata kodu ile uğraşıyorum nedir acaba çözümü bağlansam da ses gitmiyor???