Meryem Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da mı rol alacak?

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
meryem-uzerli-deniz-çakır.jpg

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılan Deniz Çakır’ın yerine Meryem Uzerli mi gelecek?

Gecenin Kraliçesi’ dizinde hayal kırıklığı yaşayan Meryem Uzerli, uzun bir aranın ardından setlere dönüyor.

AĞUSTOS’TA KAMERA KARŞISINA GEÇECEK

Meryem Uzerli, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin ekibine katıldı. Uzerli başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı dizinin yeni bölümleri için Ağustos’un ikinci haftasında kamera karşısına geçecek. Öte yandan Sanem Çelik de dizinin kadrosuna katılacak.

DENİZ ÇAKIR AYRILMIŞTI

Sezonun en çok izlenen dizilerinden ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadın başrolünü Oktay Kaynarca ile paylaşan Deniz Çakır, Oktay Kaynarca ile aşkı bitince Eşkiya Hükümdar Olmazdan da ayrılmıştı. Oktay Kaynarca ile gerçek hayatta ilişki yaşayan ve dizide karı-kocayı canlandıran çift, gerçek hayatta yolları ayırınca, Deniz Çakır dizideki rolünden de ayrıldı. Deniz Çakır’ın diziden ayrılması ile yeni başrol oyuncusu aranmaya başlanıyordu.

TV Aktüel

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Tek kelime "gelmesin" .

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Ben bu kadını bir türlü sevemedim gelmesin diziden soğurum :mad:

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Muhteşem yüzyılda herkes bu kadına bayılırken ben nefret ediyordum, o diziden sonra iflah olmadı olmazda zaten..

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Lazim olacağı yok onun :D Gülden başka çiçeğe yaklaşmam ben :D

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Dizideki karakterlere alışıyoruz sonra bırakıp gidiyorlar. Dizi de ne tat kalıyor ne seyir zevki. Meryem ayrılmış diziden. Yerine gelecek olan kişiye 5-10 bölüm alışması sürer. Ama yerini tabi ki tutmaz.