Merve Aydın İşte Benim Stilim Ünlüler’de mi yarışacak?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,378
merve-ayd%C4%B1n-11.jpg

Merve Aydın İşte Benim Stilim Ünlüler’de mi yarışacak işte o açıklama…

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim’de Ocak 2016′dan itibaren artık ünlüler yarışacak. İşte Benim Stilim Ünlüler için pek çok ünlü ismin adı geçiyor. Ancak yarışmaya katılması kesinleşen ilk isim Simge Tertemiz oldu. Survivor All Star’da geçen sezon yarışan ve finale kalan milli atler Merve Aydın’ın da İşte Benim Stilim Ünlüler’de yarışacağı iddia edildi. Ancak spor kariyerinde olimpiyatlara hazırlanan ünlü atlet bu iddiayı yalanladı. Merve Aydın Twitter hesabından “Ballı kaymaklarım “İşte Benim Stilim” adlı programa katılmayacağım. Bu söylenti nereden çıktı bilmiyorum ama öyle bir şey kesinlikle yok” yazarak bu iddianın doğru olmadığını açıkladı.

merve-ayd%C4%B1n-survivor-all-star-7.jpg

İşte Benim Stilim Ünlüler’de yarışması kesinleşen ilk isim Simge Tertemiz oldu. İşte Benim Stilim Ünlüler için adı geçen diğer isimler Survivor All Star’da yarışmış olan Serenay Aktaş, Ütopya’dan tanıdığımız Kurretülayn Matur, Hakan Hatipoğlu’nun eşi Gizem Hatipoğlu, Nil Karataş, Mehtap Yılmaz, Asena…

Kaynak

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Bütün Türkiye Merakla Bekliyor.Ülke işi güçü bıraktı, bu olaya kilitlendi.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Survivor All Star Türkiye finalisti ve milli koşucu (atlet)

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
dopingten dolayı men edilmişti sanırım..

Reaksiyon puanı
16,118
artık frikikleri ile daha da ünlü olur googler aramasında en üstlere kazandığı madalyalar yerine frikikleri çıkar.