Mert Nobre, Alex aracılğıyla eski kulübüne geri dönmek için haber gönderdi!

Link

Profesör
Onursal Üye
Fenerbahçe’den Beşiktaş’a giden ve bir türlü istediği ortamı bulamayan Mert Nobre, Alex aracılğıyla eski kulübüne geri dönmek için haber gönderdi!..

BEŞİKTAŞ’IN Zurich ile oynadığı Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme rövanş maçında Ertuğrul Sağlam’ın direktifine rağmen oyuna girmek istemeyen ve PAF takıma gönderilen Mert Nobre, Fenerbahçe’den ayrıldığına bin pişman... Sarı-lacivertli forma altında büyük başarılara imza atan ve Daum’un ayrılmasıyla Beşiktaş’a giden Brezilyalı oyuncu yeniden Fenerbahçe’ye dönmenin hesaplarını yapıyor. Eski takım arkadaşı ve vatandaşı Alex’i araya koyan Nobre’nin futbol hayatına F.Bahçe’de devam etmek istediği bildirildi. Nobre’nin Alex’e, “Beşiktaş’a geldiğimden beri kendimi gösteremedim. Eğer Fenerbahçe beni tekrar isterse seve seve gelirim” dediği iddialar arasında... Nobre’nin Şampiyonlar Ligi ön elemesinde oynaması ise işleri zorlaştırıyor... Statüye göre aynı kupada oynayan bir oyuncu, yine aynı kupada mücadele eden başka takımda oynayamıyor.

Kaynak

NecronomicoN

Profesör
benim bildiğim nobre'nin menajer'i yönetimden özür dilemişti. hatta beşiktaş yönetimi de nobre için gelen teklifi reddetmişti.