Merhabalar acaba realme 7 alınır mı??

Hangi telefon daha iyi?? 3200-2500

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

HalCON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar realme 7 almayı düşünüyorum sizce alınır mı?? Poco x3 de düşündüm fakat olması gerekenden fazla ağır! Bu konuda ne düşünmekte siniz?? İyi akşamlar iyi günler.;)

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bunlar arasından Poco X3 öneririm ama Realme 7'den 20g daha ağır. Sizin için sorun olursa Realme 7 de güzel cihaz alınabilir.

HalCON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bunlar arasından Poco X3 öneririm ama Realme 7'den 20g daha ağır. Sizin için sorun olursa Realme 7 de güzel cihaz alınabilir.
Evet bende aynı fikirdeyim hatta ağır olmasa şuanda poco almıştım ??

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Ekranı pil gücü ekran yenileme hızı gibi...
Kullanım şeklinizi sormak istemiştim aslında mesela telefonda oyun oynar mısınız? Oynuyorsanız Poco X3'ün ağırlığı göz ardı edilebilir ama ben oyun oynamam günlük kullanımım var derseniz Realme 7 almak hafif olmasından dolayı sizin için daha mantıklı olur.
Aslında Poco X3'ün ağırlığı hakkında en iyi fikri kendiniz mağazaya gidip inceleyerek elde edebilirsiniz. @sivasbeyefendisi Poco X3 kullanıcısı onun da fikrini alabilirsiniz.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Selamlar realme 7 almayı düşünüyorum sizce alınır mı?? Poco x3 de düşündüm fakat olması gerekenden fazla ağır! Bu konuda ne düşünmekte siniz?? İyi akşamlar iyi günler.;)
Realme 7 almanı tavsiye ederim.

HalCON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kullanım şeklinizi sormak istemiştim aslında mesela telefonda oyun oynar mısınız? Oynuyorsanız Poco X3'ün ağırlığı göz ardı edilebilir ama ben oyun oynamam günlük kullanımım var derseniz Realme 7 almak hafif olmasından dolayı sizin için daha mantıklı olur.
Aslında Poco X3'ün ağırlığı hakkında en iyi fikri kendiniz mağazaya gidip inceleyerek elde edebilirsiniz. @sivasbeyefendisi Poco X3 kullanıcısı onun da fikrini alabilirsiniz.
Genel olarak günlük yaşantımda kullanıcam fakat oyunda oynanabilsin istiyorum

Reaksiyon puanı
307
Çıktığı günden beri Poco X3 kullanıyorum, bir sorunum yok.

Telefonu elimden düşürmem genelde sürekli elimdedir.

Her anlamda güzel.