Bu konuyu okuyanlar

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Merhaba sevgili SDN kullanıcıları, uzun bir süredir siteyi aktif olarak takip ediyorum YouTube ve diğer paylaşım ağları da dahil sadece kendimi forum'a katılmak için pek hazır hissetmiyordum yani tonlarca forum da üyeliğim var bunun için bazılarını feda etmek gerekiyordu ki SDN ye daha fazla zaman harcayabileyim, internet alemini elimden geldiğince aktif kullanmaya çalışan bir bireyim, öğrenciyim elimden geldiğince kendimi Grafik ve Kodlama üzerine geliştiriyorum, insanlara yardım etmek için kendimi adadım desem yeridir, bana profilim kısmından ulaşabilir sosyal medya hesaplarıma ulaşabilirsiniz, bu saye de Grafik vs. yaptırabilirsiniz, bunların yanı sıra Sosyal Medya hakkında sormak istediklerinizi de sorabilirsiniz, Twitter, Facebook,YouTube hakkında bilgiler, taktikler için benimle iletişime geçebilirsiniz, zaten elimden geldiğince sizlere forum içerisinde bu tarz konular ile destek çıkacağım, Hakkı bey'in de dediği gibi, "Biliyorsanız paylaşın, Bilmiyorsanız sorun" Tekrar dan Merhabalar, İyi forumlar dilerim.:)