Yardım Merhaba Telefonum açılmıyor???

Bu konuyu okuyanlar

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Telofonumun her hangi bir sorunu yok ancak dün sarjı bittiğinde açılmadi 4 saate yakın sarjda tuttum sadece üstündeki beyaz isik yanıp söndü telefon acilmadigi için hard reset felan atamadim bunun çözümü varmi .Telefon= lenovo k5

ucankedi

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Telofonumun her hangi bir sorunu yok ancak dün sarjı bittiğinde açılmadi 4 saate yakın sarjda tuttum sadece üstündeki beyaz isik yanıp söndü telefon acilmadigi için hard reset felan atamadim bunun çözümü varmi .Telefon= lenovo k5
tamirciye götürüp sorunu öğrenmende sana yardımcı olur

Sorunun cevabını bilmiyorum

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
bildiğim kadarıyla batarya tamamen boşalırsa telefonu kendi şarj aletinle açamazsın telefoncular onu özel şarj cihazları ile şarj eder ve öyle açılır

bende bir kere şarjını tamamen bitirmiştim ve batarya gg olmuştu kendi kendine kapanıp duruyordu yenisini aldım sorun çözüldü

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
bildiğim kadarıyla batarya tamamen boşalırsa telefonu kendi şarj aletinle açamazsın telefoncular onu özel şarj cihazları ile şarj eder ve öyle açılır

bende bir kere şarjını tamamen bitirmiştim ve batarya gg olmuştu kendi kendine kapanıp duruyordu yenisini aldım sorun çözüldü
batarya yeni ve orjinal samsung j7 şarj aleti var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Garanti Dışı kalabilir.
garantisi bitmişti zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batarya da sıkıntı olabilir.
batarya yeni abi nasıl olsunki