Merhaba sdnciler s7 ye kırılmaz ekran ve kılıf tavsiyeniz var mı?

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
merhaba sdnciler s7 alıcam ama kırılmaz ekran almama gerek var mı varsa ne tavisye edersiniz ben bitane buldum bu iyimidir sizin tavsiyeleriniz nelerdir ve s7 kılıfta istiyorum ne önerirsiniz
Case 4U Samsung Galaxy S7 3D Kavisli Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Siyah fiyatı 80 tl siz ne önerirsiniz gerek var mı
bide arkasına almaya gerek var mı kılıf ne önerirsiniz

Son düzenleme:

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Koruyucu'dan pek anlamam ama kılıf'ta spigen markasından şaşma derim.

YupPieE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
merhaba sdnciler s7 alıcam ama kırılmaz ekran almama gerek var mı varsa ne tavisye edersiniz ben bitane buldum bu iyimidir sizin tavsiyeleriniz nelerdir ve s7 kılıfta istiyorum ne önerirsiniz
Case 4U Samsung Galaxy S7 3D Kavisli Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Siyah fiyatı 80 tl siz ne önerirsiniz gerek var mı
bide arkasına almaya gerek var mı kılıf ne önerirsiniz
BUFF Samsung Galaxy S7 Darbe Emici Ekran Koruyucu Film nedense bu ekran filmlerini çok seviyorum :)
Galaxy S7 Kılıf, Spigen Slim Armor kılıftada şu kılıf hoşuma gidiyor öneririm :)

Esscera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kılıf bende spigen kullanıyorum ve ekran koruyucu almaya gerek duymadım 1 ay kadar oldu ekranda çizik yok tabi hiç düşme falan olmadı. Ekrandaki cama dokunma hissi varken başka ucuz bir malzemeye dokunmak istemiyorum.

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Peki beni yarıl yolda bırakır mı kenarları da çizilmesin diyorumda ondan yere düştüğünde

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kılıf ve ekran koruyucu alman da fayda var dikkatsiz kullanıcıysan

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
İkisindede Spigen öneririm Buff saçmalığına paranı harcama boşuna

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Case 4U Samsung Galaxy peki bu nasıl iyi mi ben kılıf şey olsun diye yani ekran cepte çizilmesin yani

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Case 4U Samsung Galaxy peki bu nasıl kılıf yani ekranı çizilmesin diye cepte o yüzden bu case 4 iyi mi 80 lira vermeye değer mi başka öneriniz var mı