Merhaba SDN ailesi artık bende sizlerleyim

Bu konuyu okuyanlar

berkayztr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba saygıdeğer SDN ailesi, uzun zamandır SDN takipçisiyim youtube üzerinden videoları sürekli olarak takip ediyorum ve ilgiyle izliyorum. SDN ailesini seviyorum ekibini çok beğeniyorum, yakından takip etmeme rağmen forumda üyeliğim mevcut değildi bugün bir üyelik açarak aranıza katıldım :) Biraz kendimden bahsedeyim ;

Adım Berkay (forum ismimden de anlaşılacağı üzere) 18 yaşındayım, Lise 3 Bilişim Teknolojileri bölümü Web Programcılığı dalı öğrencisiyim. İstanbul'da Zeytinburnu ilçesinde yaşıyorum. Daha önce grafik tasarım ile ilgileniyordum daha sonra okulumla beraber yaklaşık 4-5 aydır web tasarım ilgimi çekti ve bu konuda kendimi geliştiriyorum. Şimdilik html ve css biliyorum ve stabil olarak psd to css tasarımları yapıyorum. Kendimi php ve javascript gibi konularda da geliştiriyorum ve bunlardan sonra en büyük hevesim mobil uygulamalar yapmak :)

SDN güzel bir ortam kayıt olduğundan beri birçok insana yardımcı olmaya çalışıyorum. Daha önceden de forumlarda takılmayı çok seviyordum şimdi ki evim sanırım SDN oldu ve uzun zaman burada insanlarla iç içe olarak onlara yardımcı olacağımı düşünüyorum.. Şimdilik ufak bir yazı yeter diye düşünüyorum gün geçtikçe tanışırız ve varsa sorularınızı bu konu altından sorabilirsiniz :) Herkese iyi forumlar diliyorum..

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Hoş geldin. :)

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
185869052_tn30_0.jpg

Creative