Merhaba dostlar 2000 liraya neredeyse kullanılmamış 64 gb s8 alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

Wobinim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
herhangi bir hatası yok tr kayıtlı neredeyse kullanılmamış çekmecede beklemiş alınır mı ?

Wobinim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
bütçeyi arttırmadan bile s9 bulunabiliyor ama bu kadar temizleri 3 3.5k zaten sadece youtube,sahibinden,facebook gibi hafif uygulamalar kullanacağım oynayacağım en ağır oyun da 100 200 mb lık çerez şeyler olur kamerası da idare etsin yeter. Beni 1 yıl götürsün diye alıyorum normalde İphone 12 mini veya z flip alacaktım ama 1 yıla yurt dışına çıkıyorum o zamana kadar beni idare etsin diyerekten 2. ele yöneldim beni 1 yıl idare eder mi

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
bütçeyi arttırmadan bile s9 bulunabiliyor ama bu kadar temizleri 3 3.5k zaten sadece youtube,sahibinden,facebook gibi hafif uygulamalar kullanacağım oynayacağım en ağır oyun da 100 200 mb lık çerez şeyler olur kamerası da idare etsin yeter. Beni 1 yıl götürsün diye alıyorum normalde İphone 12 mini veya z flip alacaktım ama 1 yıla yurt dışına çıkıyorum o zamana kadar beni idare etsin diyerekten 2. ele yöneldim beni 1 yıl idare eder mi
S8 1 yıl kullanım için işini görür.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
s9 olsa daha iyi olur ama benim alacağım s8 hiç kullanılmamış 1 hafta kullanılıp çekmeceye konulmuş neredeyse sıfır ayarında
Tabi o da artı ama o telefonun eksileri parmak izi yeri saçma yerde ve yüz tarama iğrenç bana göre. Ama hala işinizi görür. Bu telefonu geçici olarak mı alcaksınız yoksa Ciddi alıcımısınız

Wobinim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Tabi o da artı ama o telefonun eksileri parmak izi yeri saçma yerde ve yüz tarama iğrenç bana göre. Ama hala işinizi görür. Bu telefonu geçici olarak mı alcaksınız yoksa Ciddi alıcımısınız
1 1.5 yıl işimi görmesi için alacağım ondan sonra yedek olarak kullanırım yurt dışı cihaz alacağım için

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
1 1.5 yıl işimi görmesi için alacağım ondan sonra yedek olarak kullanırım yurt dışı cihaz alacağım için
Alınır. Yedek cihaz olarak S8 kullanıyorum hala iyi bir cihaz. Galaxy S8, o fiyata alabileceğiniz bütün giriş segmenti cihazlardan hertürlü daha iyidir emin olabilirsiniz.

Wobinim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Alınır. Yedek cihaz olarak S8 kullanıyorum hala iyi bir cihaz. Galaxy S8, o fiyata alabileceğiniz bütün giriş segmenti cihazlardan hertürlü daha iyidir emin olabilirsiniz.
ekran süreniz ne kadar biliyor musunuz eski videolarda 5 saat 30 dk civarı ama belki yazılımla iyileştirilmiştir

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Batarya ölü değil ise veya ekranda kırık flan yoksa alınabilir.

Tasarım ve boyut olarak baya eskidi ama. Genel donanım olarak gayet güzel bir telefon.

Güncel bir telefon alacaksan 3000-3500 TL bandına çıkmalısın en az 2000 TL ye alacağın alternatifler S8 den iyi olmaz gibi.

Wobinim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar sonradan okuyan veya S8 almak isteyenler için yazıyorum. Ekran kalitesi,kamerası,performası,malzeme kalitesi beni aşırı memnun etti. S8 almak isteyen ve kafasında soru işaretleri olan birileri varsa hiç düşünmeden alabilir. Şu an piyasadaki 3 4 bin liralık telefonlardan ekran ve hissiyat olarak fersah fersah önde. Çok oyun oynayan biriyseniz önermem, oyun dışında sosyal medya olsun diğer programlar olsun gayet akıcı ve kasma yok.